P0

Kultūra

Fotomenininko Remigijaus Treigio darbų paroda „Vilniaus dienoraštis“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-07-28


Klaipėdos uosto teritorijoje įsikūrusioje šiuolaikinio meno galerijoje „TEMA“ liepos 29 dieną, ketvirtadienį, 20 val. bus atidaryta fotomenininko Remigijaus Treigio darbų paroda „Vilniaus dienoraštis“. Tai jau trečioji paroda šią vasarą savo veiklą pradėjusioje galerijoje, kuri lankytojus kvies pasinerti į tamsa nupasakotą nematomą Vilniaus miesto pusę.

R. Treigys, kuriam 2018 metais buvo suteiktas Klaipėdos miesto kultūros magistro vardas, sostinei dedikuotą fotografijų ciklą sukūrė 2020 metais. Nedideliu skaitmeniniu fotoaparatu užfiksuoti darbai jau buvo eksponuoti Vilniaus rotušėje, Šiaulių dailės galerijoje bei Palangos Antano Mončio namuose-muziejuje.

„R. Treigys čia atsiveža savo klaipėdietišką prietemą, kai rudeninės miglos ir debesys vos beįleidžia šviesą, palengva dingsta daiktų kontūrai, – parodos anotacijoje rašo menotyrininkė ir kuratorė Agnė Narušytė. – Tamsa – šio fotografo objektas ir įrankis”.

R. Treigys yra surengęs apie 50 personalinių parodų Lietuvoje ir užsienyje, jo darbai įtraukti į įvairių Lietuvos, Danijos, Suomijos, Belgijos fotografijos ir meno centrų kolekcijas. 

2006 metais už kūrybinius ir organizacinius pasiekimus gavo Lietuvos fotomenininkų sąjungos premiją, o 2020 metais tarptautinėje šiuolaikinio meno mugėje „Art Vilnius’20“ buvo paskelbtas geriausiu menininku.

R. Treigio paroda „Vilniaus dienoraštis“ galerijoje „TEMA“ (Naujoji Uosto g. 3, Klaipėda) veiks liepos 29 – rugpjūčio 12 dienomis. Galerija veikia kasdien 18-22 val. Parodą remia „Lightforms.lt“ ir „Herkus Kantas“.


  2021-07-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt