P0

Regionas

Palangoje nutūps sergančių vaikų svajones nešantys flamingai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-08-05


Rugpjūčio 10 d. Palangoje startuos projektas „Svajones nešantys flamingai“, kurio metu siekiama atkreipti dėmesį į vėžio paliestus vaikus.

Menininkės Jolantos Šmidtienės ir išmaniųjų sistemų autoriaus Tomo Stasiukaičio su kūrybine agentūra „Spark“, sukurti interaktyvūs rožiniai flamingai vaikų lūpomis pasakos apie vėžiu sergančių vaikų svajones. Specialiai projektui sukurtų septynių flamingų šeima nutūps ir skraidins vaikų svajones iš trijų Lietuvos miestų – Palangos, Kauno ir Vilniaus. Dviejų metrų aukščio flamingai, ne tik judės, bet ir priartėjus žmogui, kvies išgirsti vaikų svajones bei tai, ką jiems tenka patirti gydymo metu.

„Palydint paskutinį vasaros mėnesį ir pasitinkant pirmąjį rudens, kurį pasaulis mini kaip vėžiu sergančių vaikų mėnesį, šiuo projektu „Mamų unija“ kviečia pildyti karščiausias vėžiu sergančių vaikų svajones, kurios susijusios su galimybėmis, apie kurias nesusimąsto sveikų vaikų šeimos – galimybe užaugti, susitikti su draugais, bėgioti ir žaisti, eiti į darželį ar mokyklą, žaisti futbolą, šokti… Rožiniai flamingai – mūsų vaikų svajonių simboliai. Suteikite jiems galimybę pakilti ir išpildyti vaikų svajones“, – pranešime cituojama vėžiu sergančių vaikų fondo „Mamų unija“ prezidentė Eglė Mėlinauskienė.

Antradienį, rugpjūčio 10 d. 11 val. Naglio alėjos ir Šermukšnių g. sankryžoje Palangoje vyks projekto atidarymas, kuriame dalyvaus projekto sumanytojai ir autoriai.

Projektui pasibaigus flamingai nutūps fondo pastatytuose „Šeimų namuose“, kuriuose gyvena vėžio paliesti vaikai su šeimomis iš visos Lietuvos, kol mažiesiems atliekamos įvairios procedūros.

Labdaros ir paramos fondui vėžiu sergantiems vaikams „Mamų unija” galima paaukoti 5 Eurus siunčiant SMS žinutę su tekstu „Vaikams“ numeriu 1344. Už paaukotus pinigus pernai atidarytuose „Mamų unijos” šeimų namuose, kuriuose gyvena vėžio paliesti vaikai, bus įrengtas modernus reabilitacijos centras.


  2021-08-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt