P0

Regionas

Neringoje šunys užpuolė avių bandą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-08-10


Antradienį Kuršių nerijos nacionaliniame parke buvo užpulta 30-ies avių banda. Avis, kurios ganėsi Grobšto gamtiniame rezervate, užpuolė du mišrūnų veislės šunys.

Incidento metu vienai besilaukiančiai aviai buvo perkąstas kaklas, šiuo metu ji operuojama. Šunų šeimininkai nežinomi. Apie įvykį pranešta policijai.

Avys Kuršių Nerijoje ganomos kaip Vilniaus dailės akademijos Nidos meno kolonijos (NMK) piemenų rezidencijos projekto dalis, kuri truks iki šių metų spalio mėnesio.

Avys ir ožkos dar vadinamos gyvąja žoliapjove ir jau ne pirmus metus padeda tinkamai formuoti nerijos augmeniją bei pusiasalio kraštovaizdį.


  2021-08-10

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt