Degė „Meridianas”

Kriminalai ir nelaimės

Penktadienio pavakarę gaisras kilo Klaipėdos simboliu vadinamame burlaivyje „Meridianas”, kuriame šiuo metu veikia restoranas ir kavinė.

Skaitytojo nuotr.

Pasak ugniagesių atstovo, nedidelis gaisras kilo denyje, jis buvo užgesintas per keletą minučių.

„Denyje buvo užsidegę du minkštasuoliai, du stalai ir keturios kėdės, gaisras jau likviduotas, išdegė 20 kv. metrų denio”, – santūriai situaciją pakomentavo budintis ugniagesys.

Įtariama, kad gaisro priežastis – viršutiniame denyje esantis lauko šildytuvas, kuris dėl nežinomų priežasčių užsidegė.

Nors į įvykio vietą buvo iškviesti ir medikai, jų pagalbos niekam neprireikė. Per gaisrą žmonės nenukentėjo, kavinės lankytojai ir aptarnaujantis personalas spėjo saugiai pasišalinti.

Į gaisrą savo socialinio tinklo paskyroje netrukus sureagavo ir miesto meras Vytautas Grubliauskas.

„Noriu nuraminti visus Klaipėdos miesto simbolio „Meridianas” gerbėjus ir bičiulius. Kilęs gaisras visiškai užgesintas ir nors tam tikra žala padaryta, bet ji, tikiuosi, tik minimali ir tikrai greitai atstatoma. Svarbiausia, kad ši miesto puošmena ir ateityje išliks ta ir tokia puošmena, kuri džiugina, įkvepia ir glosto širdį, akį ir…skrandį ten valgantiems. Kalbėjau su „Meridiano” savininku A. Kuzmarskiu, kuris patikino, kad gaisrą lokalizuoti ir užgesinti gebėjo pati barkentinos komanda su vietoje paruoštais gesintuvais. O gaisrininkai atvyko tam, kad visiems būtų ramu ir tikra, jog grėsmė visiškai likviduota. Ir pabaigai – patikinta, kad jau ŠĮ VAKARĄ restoranas veiks, tad suplanavusiems jaukų vakarą „Meridiane” jis nebus prarastas!!! Saugokime ir būkime dėmesingi bei labai atsargūs su ugnimi, o tikrosios priežastys paaiškės netrukus”, – feisbuke parašė miesto vadovas.

Beveik prieš metus, praėjusių metų spalio pabaigoje, barkentinai buvo atlikti tam tikri atnaujinimo – remonto darbai.

1 Comment

  1. LAIVAS KURŠIS

    1. Laivas SŪDUVIS stovės prie Pilies tilto, Dangės kairėje krantinėj, REGATOS vietoj.

    2. Laivas „SŪDUVIS” bus „UŽKONSERVUOTAS”, o ne „NURAŠYTAS”.

    Tiems, kas skaito komentarus tinklaraštyje ir jau žino kur Smiltynėje stovi „NURAŠYTAS” laivas „KOLYMA”, rekomenduojame nuvykti dar į Klaipėdos geležinkelio stotį ir apžiūrėti „UŽKONSERVUOTĄ” juodą garvežį… …

    Reply

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Fotoreportažai, Miestas

Ragavo inovatyvios akvakultūros „derlių“

Jau tampa tradicija, kad Klaipėdoje inovatyvios akvakultūros „derlius“ nuimamas drauge su Klaipėdos universiteto mokslininkais po burėmis – restorano „Meridianas“ virtuvės ...
2023-09-08
Skaityti daugiau

Miestas

„Meridiano“ burės primins Klaipėdai ir Lietuvai svarbią datą

Šį savaitgalį vyksiančios Jūros šventės išvakarėse uostamiesčio simboliu laikomas burlaivis „Meridianas“ pasipuoš naujomis burėmis, skirtomis dar kartą atkreipti dėmesį į ...
2023-07-19
Skaityti daugiau

Fotoreportažai, Miestas

„Meridianas" atidarė vasaros sezoną

Saulėtą šeštadienio pavakare klaipėdiečiai jau 10-tą kartą rinkosi prie Dangės krantinės, kurioje stovi istorinis burlaivis „Meridianas”. Jo burių pakėlimo ceremonija ...
2023-05-27
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This