P0

Svarbu, Uostas ir jūra

„Limarko” laive – nelaimė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-08-29


„Maritime Biuletin“ skelbia, jog Klaipėdoje veikiančios „Limarko” laivininkystės kompanijos motorlaivis „Libra“, pertraukęs savo kelionę iš Lagoso (Nigerija) į Stenlį (Folklandų salos), šeštadienį atplaukė į Urugvajaus uostą Montevidėjų, nes įgulos nariams prireikė medicininės pagalbos.

Anot šio portalo, šeši įgulos nariai buvo nugabenti į ligoninę, vienas iš jų jau buvo miręs. Pastarajam ir dar dviems hospitalizuotiems jūreiviams nustatytas teigiamas COVID-19 testo rezultatas. Mirusysis – lietuvis. Tarp visų paguldytųjų į ligoninę du taip pat lietuviai, trys – rusai. Trys iš paguldytųjų ligoninėn esą yra sunkios būklės.

„Limarko” laivininkystės kompanijos vadovas Vytautas Lygnugaris 15min.lt teigė, kad dar nėra aišku, nuo ko mirė jūreivis, ir nepatvirtino, kad keli įgulos nariai susirgo koronavirusu.

„Nekelkime panikos, patikrinimas įvyks, tada bus aišku“, – sakė jis.


  2021-08-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt