Vytautas Grubliauskas susirgo COVID-19 (5)

Koronavirusas, Svarbu
Avatar photoAtvira Klaipėda
2021-08-29

Sekmadienio vakarą Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas savo profilyje socialiniame tinkle „Facebook” pranešė susirgęs koronavirusine infekcija.

„Vakar po pietų, pajautęs lengvą silpnumą, slogos simptomus bei nei iš šio, nei iš to atsiradusį kosulį, nusprendžiau pasitikrinti ir atlikti Covid-19 testą. Deja, bet atsakymas buvo teigiamas… Nepaisant to, kad prieš keturis mėnesius esu pilnai vakcinuotas ir gana skrupulingai laikiausi visų rekomendacijų, virusas buvo stipresnis… Esu absoliučiai įsitikinęs, kad būtent skiepai ir užtikrina pakankamai lengvą infekcijos formą bei eigą, nors…prie lovos traukia, tai irgi tiesa. Tad nedvejodamas besąlygiškai teigiu – tik vakcina gali padėti išvengti klastingos infekcijos, ir tik vakcinavimas, neabejotinai palengvina ligos formą bei eigą. Po ligos nedvejodamas nei akimirkos, kai tik mano amžiaus grupės žmonėms bus galima skiepytis trečiąja vakcinos doze, būtinai pasinaudosiu tokia galimybe. Virusui nėra neįveikiamų, bet neįveiktų dar yra daug, tad susimąstykite ir nedvejokite dėl skiepo naudos, būtinumo ir prasmės. Būkite sveiki, saugokite save ir kitus”, – rašo meras.

Šeštadienį V. Grubliauskas gyvai sveikino Klaipėdoje vykusios LGBT konferencijos dalyvius.

Žymos: | |

Komentarai (5):

Atsakymai į “Vytautas Grubliauskas susirgo COVID-19”: 5

  1. Ata parašė:

    O kiek jis užkrėtė kitų? Vajak juk LGBT renginy dalyvavo. Ar bus jam kokia atsakamybė?
    Na gal pagaliau Klaipėda turės naują merą greit.

  2. Paskiepytas ar ne _ tu sergi kovidu parašė:

    Išvados- skepai ne nuo kovido, ir su grafenu.
    Ar susimastysim nuo kuo skiepai?????

  3. Virginija Jurgilevičienė parašė:

    Mere, Jūs pasikvietėte Saulių Čaplinską, kuris paaiškino jums ir mums, seniūnaičiams, kad šiuo metu siaučia viruso atmaina delta, kuri yra nosyje ir persergama lengviau. Jus paskiepijo nuo agresyvios viruso atmainos, o nuo atmainos delta nesate paskiepytas, todėl ir susirgote. Virusui delta nėra skirtumas, ar pasiskiepijote, ar nepasikiepijote- visi vienodai galime apsirgti ir visi vienodai galime apkrėsti kitus ir visi turėtume lengvai persirgti, nes virusas vystosi nosiaryklėje. Mere, kam jums trečią kartą skiepytis, jei dabar natūraliai įgysite antikūnių nuo deltos?

  4. Taigi parašė:

    Linkim greičiau Merui pasveikti!

  5. Joooo parašė:

    Va kur sunki forma – užsikrėtė pasiskiepijęs, bala žino kiek dar žmonių užkrėtė ir vis tiek propagandą varo… Vakserių IQ aiškus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kultūra

Klaipėdos pilies džiazo festivalyje susitiko istorija, muzika ir jaunoji karta

XXII Klaipėdos pilies džiazo festivalis šią savaitę pakvietė klaipėdiečius ne tik į koncertus, bet ir į prasmingas edukacines bei kultūrines ...
2026-06-24
Skaityti daugiau

Kultūra

Paskelbta XXXII Klaipėdos pilies džiazo festivalio pradžia (2)

Restorane „Pepper Grey“ susibūrė kultūros, gastronomijos ir džiazo bendruomenė – žmonės, kuriuos vienija meilė muzikai, miestui ir improvizacijos dvasiai. Ypatingu ...
2026-06-23
Skaityti daugiau

Svarbu, Uostas ir jūra

Uostas ir miestas: konfliktas tęsiasi? (4)

Vyriausybei pritarus Klaipėdos valstybinio jūrų uosto pietinės dalies plėtros įstatymo projektui, jį šią savaitę svarstyti ėmėsi ir Seimo Jūrinių reikalų ...
2026-06-19
Skaityti daugiau



Pin It on Pinterest

Share This