P0

Verslas

Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmuose – ir verslo moterų tinklas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-09-01


Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmuose buvo įsteigtas verslo moterų tinklas, vienijantis rūmų nares – verslininkes.

Fausta Šeputytė, Lietuvos verslo moterų tinklo vadovė, pradėjusi steigiamąjį susirinkimą, įžanginės kalbos metu pristatė Lietuvos verslo moterų tinklą ir jo veiklą Lietuvoje ir jos regionuose. Tai – moterų verslo bendruomenė, vienijanti rūmų narių verslo savininkes ar aukščiausio lygio vadoves bendriems tikslams ir interesams pasiekti.

Vienbalsiai Klaipėdos ir Tauragės regionų Verslo moterų tinklo vadove išrinkta advokatė Kristina Vezbergaitė bei suformuota taryba, kurioje – regiono verslininkės: Alina Velykienė, UAB „Sinergijos projektai“ vadovė; Gražina Garuolienė, UAB „Verslavita“ vadovė; Vida Ričkienė VšĮ „Ori senatvė“ vadovė bei Inesa Budginė, UAB „Stenda“ vadovė.

Verslo moterų tinklas yra iniciatyva, kuria siekiama padėti moterims verslininkėms sėkmingai pradėti verslą, skatinti moterų verslo plėtros iniciatyvas bei aktyviau įsitraukti į sprendimų priėmimo procesus. Jo įkūrimą paskatino sėkmingo moterų tinklo, susibūrusio prie Europos prekybos ir pramonės rūmų asociacijos (Eurochambres), veikla. Tinklo iniciatorė – Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija.


  Verslo straipsnių visus kompas

  2021-09-01

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt