P0

Regionas

Mazūriškėse – poilsio, sporto ir laisvalaikio erdvė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-09-09


Klaipėdos rajono savivaldybė praneša, jog toliau tęsiasi pradėti įgyvendinti dalyvaujamojo biudžeto projektai, už kuriuos konkurse „Tavo idėja“ aktyviai balsavo viso rajono gyventojai, darbai.

Gyventojai jau džiaugiasi geriamojo vandens fontanėliu Gargžduose, pontoniniu lieptu Dovilų karjere, darbai taip pat vyksta ir kituose objektuose, o Mazūriškėse jau baigiama įrengti poilsio, sporto ir laisvalaikio erdvė.

Šios gyvenvietės Kinčių gatvėje jau sumontuoti vaikų žaidimo aikštelės įrenginiai, lauko treniruokliai, sutvarkyta 10 arų teritorija. Per mėnesį aikštelę planuojama padengti korėta danga, apsėti žole.

Projekto idėjos autoriai tikisi, kad sukurta poilsio, sveikatos bei žaidimų erdvė paskatins bendruomeniškumą bei sudarys sąlygas įvairaus amžiaus gyventojams turiningai leisti laisvalaikį ir stiprinti sveikatą.

„Tai, kad Mazūriškių gyventojai pagaliau turės erdvę, kurioje galės leisti laisvalaikį, atvesti pažaisti vaikus, yra jų pačių aktyvumo rezultatas. Dalyvaujamasis biudžetas leido patiems gyventojams siūlyti idėjas ir už jas balsuojant nuspręsti, kurias reikėtų įgyvendinti. Taip Mazūriškėse ir atsirado pirmoji laisvalaikio erdvė“, – pranešime cituojama vicemerė Audronė Balnionienė.


  2021-09-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt