P0

Transportas

Klaipėdos autobusų parkas autobusus dezinfekuoja kaip ir karantino metu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-09-10


Rugsėjį po vasaros atostogų į miestą grįžę moksleiviai, studentai bei į darbą vykstantys klaipėdiečiai piko valandomis susidūrė su daugiau nei metus nematyta problema – spūstimis autobusuose. Nors keleiviai dėvi apsaugines kaukes, gali naudotis autobusuose esančiomis dezinfekcinėmis priemonėmis, o autobusai reguliariai dezinfekuojami bei vėdinami, Klaipėdos autobusų parko (KAP) administracija teigia sulaukianti klausimų, ar kelionės autobusais yra saugios.

„Priminsiu, kad per visą COVID-19 pandemijos laiką, mūsų parko autobusuose neužfiksuotas nė vienas atvejis, kad keleivis būtų užsikrėtęs koronavirusu“, – pranešime cituojamas Vaidas Ramanauskas, KAP generalinis direktorius.

Pasak vadovo, visi KAP autobusai prieš naują reisą yra valomi specialiais skysčiais ir šluostėmis, vėdinami, o grįžę į parką dezinfekuojami garų generatoriumi. Taip bakterijos pašalinamos nuo paviršių, kartu išvalomas ir autobuso salono oras.

„Autobusų dezinfekavimas bendrovei kainuoja nepigiai, bet priemonių sistema pasiteisino ir jos artimiausiu metu keisti neketiname“, – teigia V. Ramanauskas

Lyginant su 2019 m., kai šalyje dar nebuvo paskelbtas COVID-19 karantinas, šiuo metu mieste kursuoja 6-10 proc. mažiau KAP autobusų.


  2021-09-10

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt