P0

Spyglys

Mitinge sudalyvavo ir Arvydas Vaitkus* (3)

Spyglys
2021-09-10


Spyglys nori atkreipti dėmesį, kad tik iš pirmo žvilgsnio nė vienas mūsų miestelio politikas neprisidėjo prie to, kad penktadienį Klaipėdoje surengtas antipasininkų, antivakserių ir galbūt kitų anti mitingas būtų gausesnis.

Ko gero, aktyviausias visų Klaipėdos mitingų dalyvis Virginijus Partaukas pasistengė, kad šis mitingas nebūtų toks nepilnavertis – jis nuoširdžiai ir atsakingai perskaitė netrumpą šešėlinio ministro, ryškaus mūsų miesto opozicionieriaus Arvydo Vaitkaus straipsnį.

Aišku, Arvydas tai ne koks Gražulis, bet vis tiek svorio renginiui prideda.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio ir jo draugų bei konkurentų humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2021-09-10

  3 komentarai “Mitinge sudalyvavo ir Arvydas Vaitkus*”

  1. Avatarekspertas (IP: 78.58.47.6)

   Vaitkau 5 metus nešiot tuos pačius akinius ar ne gėda? 🙂 Kai akinių mados keičiasi kas metus!!!

  2. AvatarSpygly (IP: 88.119.156.187)

   patartum, a tai ką jam daugiau daryt? Po Skvernelio kombainioriško demaršo ministerio kėdės iš šešėlio musiau nebeištempsi į dienos šviesą. Batia Lukašenka prisuko visus kranelius tai ir iš miesto trąšų magnatų malonės sunku tikėtis. Lieka tik kontorolė Ribporte, bet ten renovacijos reikia. Dar mero kėdė horizonte, bet kad su tom įdėjom miestui ir tais klaipėdiečiais problemos vienos. Tai ir rašo viešus laiškus, sveikinimus ir pasveikinimus visiems nuo pat labo ryto, ir net savo žmonai. Užvestum, Spygly, žmogų ant kelio. Da prapuls.

   • AvatarAnonimas (IP: 89.116.93.97)

    Kur čia beužvesi nuklydusį vaikį…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt