Mitinge sudalyvavo ir Arvydas Vaitkus*

Spyglys

Spyglys
2021-09-10

Komentarų: 3

Spyglys nori atkreipti dėmesį, kad tik iš pirmo žvilgsnio nė vienas mūsų miestelio politikas neprisidėjo prie to, kad penktadienį Klaipėdoje surengtas antipasininkų, antivakserių ir galbūt kitų anti mitingas būtų gausesnis.

Ko gero, aktyviausias visų Klaipėdos mitingų dalyvis Virginijus Partaukas pasistengė, kad šis mitingas nebūtų toks nepilnavertis – jis nuoširdžiai ir atsakingai perskaitė netrumpą šešėlinio ministro, ryškaus mūsų miesto opozicionieriaus Arvydo Vaitkaus straipsnį.

Aišku, Arvydas tai ne koks Gražulis, bet vis tiek svorio renginiui prideda.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio ir jo draugų bei konkurentų humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

3 Comments

 1. ekspertas

  Vaitkau 5 metus nešiot tuos pačius akinius ar ne gėda? 🙂 Kai akinių mados keičiasi kas metus!!!

  Reply
 2. Spygly

  patartum, a tai ką jam daugiau daryt? Po Skvernelio kombainioriško demaršo ministerio kėdės iš šešėlio musiau nebeištempsi į dienos šviesą. Batia Lukašenka prisuko visus kranelius tai ir iš miesto trąšų magnatų malonės sunku tikėtis. Lieka tik kontorolė Ribporte, bet ten renovacijos reikia. Dar mero kėdė horizonte, bet kad su tom įdėjom miestui ir tais klaipėdiečiais problemos vienos. Tai ir rašo viešus laiškus, sveikinimus ir pasveikinimus visiems nuo pat labo ryto, ir net savo žmonai. Užvestum, Spygly, žmogų ant kelio. Da prapuls.

  Reply
  • Anonimas

   Kur čia beužvesi nuklydusį vaikį…

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Sportas, Svarbu

Konfliktų draskomo „Viesulo” vadovo darbą meras vertina gerai

„Kiekvienas vadovas turi dar ir savo vadovą, išskyrus aukščiausiąjį miesto vadovą, nes jam vadovo nebėra”, – taip Klaipėdos miesto tarybos Kultūros, ...
2024-04-11
Skaityti daugiau

Fotoreportažai, Verslas

Klaipėdos pramoninkams vadovaus Rimantas Juška 

Klaipėdos pramonininkų asociacija (KPA) ketvirtadienį vykusiame visuotiniame susirinkime išsirinko savo naują vadovybę. Martyno Vainoriaus nuotr. Dvi kadencijas – ketverius metus ...
2024-04-11
Skaityti daugiau

Miestas

Baigė remontuoti Taikos prospekto šaligatvį

Klaipėdos savivaldybė skelbia, jog baigti šaligatvio nuo Sausio 15-osios g. iki Tiltų g. remonto darbai. Darbų metu įrengtas 2,5 m ...
2024-04-11
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This