Koronaviruso skaičiai: Klaipėdoje – net keturios mirtys (35)

Koronavirusas, Svarbu
Avatar photoAtvira Klaipėda
2021-09-18

Lietuvos statistikos departamento duomenimis, penktadienį šalyje nustatytas net 1 351 naujas koronavirusinės infekcijos atvejis. Praėjusią parą ištyrus 24 808 mėginius maždaug 5 proc. jų buvo su virusu.

Klaipėdoje per parą ši infekcija, išankstiniais duomenimis, diagnozuota 114 žmonių. Ketvirtadienį tokią diagnozę išgirdo 136 klaipėdiečiai, trečiadienį – 150, antradienį – 113, pirmadienį – 70 miestiečių.

Asociatyvi V. Balkūno nuotr.

Savaitinis naujų atvejų skaičiaus augimas šalies mastu sudaro 32,1 proc., Klaipėdoje – 13,9 proc.

Uostamiestyje susirgimų 100 tūkst. gyventojų per 14 dienų skaičius išaugo nuo 979,5 iki 1007,7 atvejų, šalyje jis padidėjo nuo 447,5 iki 465,8 atvejų.

Pagal šį rodiklį Klaipėda pakilo į ketvirtą vietą nuo galo. Blogiausia padėtis dabar yra Rietavo savivaldybėje (1630), už jos – Telšių rajonas (1171,9) bei Palanga (1010,4).

Šiuo metu šalyje, statistikų duomenimis, koronavirusine infekcija yra užsikrėtę 10 998 žmonės, pasveikusiais laikomi 292 380.

Klaipėdoje šiuo metu serga 1 174 gyventojai, o pasveikusiųjų skaičius jau yra 17 771.

Per praėjusią parą koronaviruso aukų sąrašas pasipildė 8 gyvybėmis ir aukų skaičius šalyje pasiekė 4777. Deja, net pusė mirusiųjų praėjusią parą buvo Klaipėdoje ir uostamiestyje bendras mirčių skaičius šoktelėjo iki 194.

Šeši iš praėjusią parą mirusių aštuonių žmonių buvo neskiepyti.

Per praėjusią parą į ligonines dėl COVID-19 ligos paguldyta dar 86 žmonės.

Per parą šalyje dalinai paskiepyta 3 344 žmonių, pilnai – 7 176. Klaipėdoje šie skaičiai atitinkamai yra 150 ir 396.

Žymos: | | |

Komentarai (35):

Atsakymai į “Koronaviruso skaičiai: Klaipėdoje – net keturios mirtys”: 35

 1. Jo jo, parašė:

  dul/kio 1 3 0 pun/ktų pla/nas veikia – tai so/ro/šinis pla/nas sus/kiepyti kuo daugiau popu/liacijos, o ne išgy/dyti!

 2. Memelender parašė:

  Bet tai kiek daug antivakserių kometaruose pasirodė po nepavykusio vakarykščio mitingo.

 3. Šiaip parašė:

  Pagal Statistikos departamento informaciją 89 % mirusiųjų nuo Covid yra vyresni nei 60 metų amžiaus, 97% vyresni nei 50 metų. Jaunesni mirusieji taip pat turbūt nevisi buvo geležinės sveikatos.
  Jeigu valdžia nemėtytų milijonų pigiai reklamai ir propagandai, o juos išleistų dirbant individualiai įtikinėjant pasiskiepyti rizikos grupėje esančius, tuomet problema būtų išspręsta ir vaxeriams nebūtų ko pjautis su antivaxeriais . Vieną mėnesį šeimos gydytojai padirbo su sunkiausiai dirbusiais pensininkais, tuo ir pasibaigė individualus darbas su populiacija.

 4. Lina parašė:

  Vakar buvome Akropolyje, žmonių tikrai labai daug. Kaip įprastą šeštadienį. Ir kas džiugina, kad bent pusė – su kaukėm.

 5. As ir tu parašė:

  Skiepitas dar sunkiau serga kaip neskiepitas ir nereikia jei nezinot rasyti,kai esi skiepitas turėtum visai nesirgti,o taip sergi ir sunkiai ,o galiausiai irgi mirsta,skiepai nera issigelbejimas,nes tas pats kaip neskiepitas. Cia kaip vieni nuo vezio mirsta o kiti pasveiksta priklauso nuo zmogaus organizmo

 6. geras sprendimas parašė:

  Skiepas nėra gyvybės eliksyras. Pasiskiepiję, jei jie serga sunkiomis, nepagydomomis ligomis, ir pasiskiepiję, bet užsikrėtę gali mirti ir miršta. Apie tai daug kartų aiškinta. Bet skiepai padeda lengviau sirgti šiaip sveikiems, bet šiuo virusu užsikrėtusiems. Šiandien buvau Akropolyje. Maniau nebus žmonių. O jų pilna. Nors puikiai suprantu, kad šie pasiskiepiję žmonės taip pat gali nešioti virusą ir užkrėsti, psichologiškai jaučiausi komfortiškai. Nes žinau, kad jie atidūs ne tik sau, bet ir man, kitiems aplinkiniams. O ir netgi jei nešioja virusą, tai išskiria jo kur kad mažiau nei nepasiskiepiję. Galimybių pasas – puiku.

  • SS parašė:

   100 proc.su jumis sutinku?

  • Juzas parašė:

   Tai jau tikrai, nes prie pasiskiepijusių normalūs virusai nelimpa, tik įvairūs išsigimę virusai, be kojų, be rankų ar galvų ar net virusai-gėjai…

  • Anonimas parašė:

   Puikiai veikia tas jūsu pasas. Už mėnesio bus daugiau mirčiu pasiskiepijusiu nei nepasiskiepijusiu. Valio!!!!

  • Q parašė:

   Bezalai zmogau, kai tu pasiskiepij nezinai ar butu lengviau ar sunkiau persirges, o gal mires. Tu tai suzinai nes tau parase, o puikiai zinau zminiu kurie su skiepu susirgo vos galo negavo, o iki tol sirgdavo lengviau, tad nereikia pusti nesamoniu. Reikia suvokti, kad su gripo virusu zmones tai pat mirdavo tik niekas netestuodavo, tai pat su gripu ir plaucius vintiliuodavo, o dabar kai zmogui nustato covid jam prasideda psichosomatoniai, baimes reikalai todel padazneja kvepavimas, o sergant ir taip nera lengva kvepuoti ta ir turime rezultata. Baime valdo, o ne covidas kuros yra buvo ir bus gripas. Sekmes visiems pamatysit viena diena pranes nes nugalejome, o toliau paliekame sirgti su gripu 🙂

 7. M parašė:

  O kaip paskiepyti iš viso gali numirti?
  Be reikalo skiepyjosi.

 8. Birute parašė:

  Mes su vyru persirgom, turim naturalu imuniteta, ne dirbtini, kaip valseriai 3 men, ir neemem paso, mes turim lietuviska pasa, o centru mums nereikia perkam, ar turgrliuose, ar parduotuvese, kurios mepriklauso prekybos centrams, nes mes nenorim dalint, kersint Lietuvos zmones

  • Ss parašė:

   Jus ponia ir kErsinat Lietuva,nes visu antivaxeriu viema muzika ir vienas giedojimas…turiu pasa ir nesinaudoju)))aplamai pasu niekas nebesinaudoja,yra ID kortele

  • Klp parašė:

   Mes irgi, mes persirgom, pasidarem testus, antigenai virsyja 200 kartu, kaimynai pasiskiepyje susirgo korona. Jie turi pasus, o mes ju specialiai neimsim, palaikysim smulku versla. I maximas ir kitus centrus kojos nekelsim ir po viso sito genocidinio briedo. Yra daug smulkiu tiekeju su geresne produkcija..

 9. Vlad parašė:

  Daugiau švenčių kelkit ,privažiavo pilna žmonių per šventes.Na dabar gidikit .ir dar įdomu kur isniko paprastas gripas ar dabar po vieną šuka visus varo.

  • Anonimas parašė:

   Gripas mažiau skleidžiamas dėl tu pačiu kaukių, rankų plovimo, retesniu kontaktu, mažiau susiburimu. Per 1.5 koronos eros metus niekas šeimoje net neslogavo. Bet kiti virusai niekur nedingo. Va po rugsėjo 1 ir mano 3 vaikai sloga pagavo. Ir nuo gripo juos skiepysiu. Mažiau nereiškia, kad pasiseks nesirgti būtent mums

  • T parašė:

   Anonimui: tu mastai ka rasai ? Gripas plinta oro laseliniu budu kaip ir korona, tai ka suvaldete ? Galva issiplauk. Jei abu plinta vienodai vienas dingo kitas ne ?

 10. SS parašė:

  Nezinau,bet mano aplinkiniu rate/buryje serga arba persirgo nesiskiepyje,as kalbu apie paskutines 2-3savaites

 11. Džiaugsmingai parašė:

  Tegyvuoja korona mokyklose!!! Net išsivedinti negali patalpų, vaikai suvaryti specialiai apsikrėsti, jokių srautų, bendri renginiai…Ir viskas toliau planuojama lyg nieko nebūtų. Plinta ir adenovirusas, bėrimai, vėmimas. Niekas nedaro jokios apklausos, klasėse daug mokinių nelanko. Visuomenės sveikatos centras savo darbo NEDIRBA. Ko jūs norite, kitokių skaičių? Paskiepyti vaikšto sirgdami, platina džiaugsmingai. O DABAR GYDYKIT!!!

 12. Bum parašė:

  Nu kitur skaičiau kad iš aštuoniu mirusiu penki buvo pilnai paskiepiti o trys like nepilnai arba visai be skiepo. Tai čia jau priešingai rašoma nu gal suderinkit veiksmus melagiukai.

 13. Hm. parašė:

  Jūs vakseriai trenkti ar čia nuo skiepų toks šalutinis poveikis? Kodėl pr.m. rugsėjo 11d. kai dar nebuvo skiepų naujų atvejų buvo 44,o šių metų rugsėjo 11d. virš 600 naujų atvejų kai virš 70% susibsdę,o kur dar persirgę ? Pagal skelbiamą tūkstantinę kasdien statistiką nuo praitų metų jau beveik visa Lietuva turėjo persirgti. Niekam nieko neįrodinėju,bet jeigu mokat skaičiuoti turėdami laiko patyrinėkit skaičius.

 14. SS parašė:

  Snd buvau akropoly.Pasaka,nei vieno antivaxerio,jokiu kaimo dinastiju pulku nesitrainioja ir nesukauja po prekybcenti,pirkeju veidai nesugadinti intelekto?

  • Aha :))) parašė:

   Matyt raktiniai žodžiai – ” pirkėjų veidai nesugadinti intelekto ” :))) čia taip apie vakcinuotus su gp ” akropolyje ” :))) Klaiku kokie skersvėjai patryjotų galvose 🙂

  • Nežeminkit kitų parašė:

   Taaip..dabar akre tik pirkėjų veidai nesugadinti intelekto-komentaro autorius puikiai aprašo save? tik vargu ar akro parduotuvėms lb džiugu dėl taip sumažėjusių žmonių.
   Nuo savęs-nors turiu GP, šv.maistą nuo šiol perku turgelyje:šviežia, skanu, gali paragauti, grynas oras ir nėra besibastančių be kaukių vaxerių.Visa kita jau gerą dešimtmetį beveik viską pirkau internetu..Tad atia akropoliai! Lankstykitės ir toliau PIŠ..mūsų šeimos ten nebus nė kojos.

 15. T parašė:

  Nėra ko norėt, antivakseriai toliau miršta!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Koronavirusas

Savaitgalį šalyje fiksuoti tik trys nauji COVID-19 atvejai

Valstybės duomenų agentūra skelbia, jog sekmadienį Lietuvoje buvo patvirtintas tik vienas naujas COVID-19 atvejis – žmogus užsikrėtė antrą kartą. Šeštadienį ...
2024-05-20
Skaityti daugiau

Koronavirusas

Šeštadienis Klaipėdoje - be naujų COVID-19 atvejų

Šeštadienį Lietuvoje patvirtinti tik du nauji COVID-19 atvejai – abu žmonės užsikrėtė pirma kartą, skelbia Valstybės duomenų agentūra. Klaipėdiečių tarp ...
2024-05-19
Skaityti daugiau

Koronavirusas

Prasčiausia COVID-19 padėtis išlieka Palangoje

Valstybės duomenų agentūra skelbia, kad penktadienį Lietuvoje patvirtinta 18 naujų koronaviruso atvejų (du žmonės užsikrėtė antrą kartą). Klaipėdoje vienas žmogus ...
2024-05-18
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This