P0

Miestas

Skambant repui nudažė nykią senamiesčio tvorą

Atvira Klaipėda

Miglė Gaidenkaitė
2021-09-18


Šeštadienio popietę šalia Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro skambėjo repas, o grafičių kūrėjas Pijus Čeikauskas su draugais išpaišė Aukštojoje ir Mėsininkų gatvėse jau keletą metų planuojamo viešbučio statybų vietą juosiančią metalinę tvorą.

Klaipėdiečius linksmino iš Vilniaus atvykę reperiai FunkTM, Domas.MOG ir THC.

Koncerto dalimi tapo ir reperio FunkTM dukra Kaja. Miglės Gaidenkaitės nuotr.

Kai kurie į renginį atvykę žmonės teigė, kad atlikėjus mato pirmą kartą ir atėję čia tik iš smalsumo, norėdami sužinoti iš kur sklinda muzika, bet tarp minios atsirado ir didžiausių šių reperių fanų, kurie dainavo visus kūrinius kartu. Vienas iš gerbėjų į gatvės koncertą atvažiavo ir su automobiliu.

„Šiuos atlikėjus žinau jau daug metų, stebiu kiekvieną jų renginį, klausau naujausias dainas. Be galo apsidžiaugiau pamatęs, jog jie atvyksta koncertuoti į Klaipėdą”, – sakė vyras.

Miglės Gaidenkaitės nuotr.

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro inicijuojamas projektas „Šiuolaikinės grafikos erdvės“ siekia supažindinti visuomenę su kuriančiais žmonėmis, tad koncerto metu grafičių kūrėjas Pijus Čeikauskas su draugais piešė ant šalia stovinčios metalinės tvoros.

Miglės Gaidenkaitės nuotr.

„95 procentai įkvėpimo kyla iš aplinkos. Matai aplink save kas patinka, kas nepatinka ir užrašai. Kitus 5 procentus skiriu kokių nors muzikos kūrinių klausymui, atrodo iškart žinai kas turėtų būti repuojama ant jo. Bet didžiausias įkvėpimas – aplinka“, – po koncerto sakė Domas.MOG

Savo pirmąjį kūrinį parašęs vos 13-kos Domas sakė, kad FunkTM pažįsta nuo vaikystės, o su Simu (THC) suvedė būtent muzika.

„Aš džiaugiuosi kiekviena diena būdamas Klaipėdoje, ši diena nėra išimtis. Kiekvienas sugrįžimas čia – sugrįžimas namo”, – sakė Domas.MOG.


  2021-09-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt