P0

Spyglys

Bebaimis kapitonas virto Grinču* (1)

Spyglys
2021-09-24


Pasiskaitė Spyglys „Atviroje Klaipėdoje” apie tai, kaip Klaipėdoje Kalėdų sutikimas ne tik dėl gresiančio dar vieno karatino gali virsti tiesiog niūra tamsia kasdienybe ir suprato, kad miesto galva prieš du mėnesius ne tik kad pergyrė trumpalaikį jam pavaldžios įstaigos „Klaipėdos šventės” vadovą, pažįstamą dar iš tų laikų, kai anas kartu su meriene rūpinosi, jog Aukštas ir Gražus klaipėdietis taptų visos valstybės vairininku, bet ir paskatino jį naujiems žygiams.

„Dėkoju širdingai visai iš esmės atsinaujinusiai „Klaipėdos Švenčių” įgulai ir besąlygiškai drąsiam (o dažnu atveju net bebaimiam) jos kapitonui Liutauras Galinis, sugebėjusiems suvaldyti visokiausių rizikų ir pavojų talžomą šventę per neįtikėtinai trumpą ir labai įtemptą laiką”, – savo veidaknygėje liepos 25-ąją ditirambus giedojo burmistras, o Spyglys tada vos susilaikė nepasiūlęs tokias padėkas pasilaikyti bent porai savaičių, kai pradės matytis nauji susirgimo COVID-19 skaičiai.

Dabar jau Spyglys mano ar tik nebus tokia avansinė mero panegrika pakišusi miestiečiams ir dar vieną kiaulę. Juk dabar paaiškėjo, kad taip išgirtas bebaimis kapitonas dar pasižymėjo ir tokiu finansiniu apetitu, kad teko nutraukti Kalėdų ir Naujųjų metų švenčių konkursą. Ir čia ne tas atvejis, kai godumas tik frajerį pražudo – nukentėti dabar gali visas miestas. O frajeriui kas – susivyniojo manatkes ir pavogęs Kalėdas kaip koks Grinčas išdūmė vestuvių organizuoti.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio ir jo draugų bei konkurentų humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2021-09-24

  Vienas komentaras apie “Bebaimis kapitonas virto Grinču*”

  1. AvatarT (IP: 88.119.193.25)

   Nieko sau, cirkas toliau tęsiasi. Mere vyniok meškeres ir kuo greičiau nevykėli.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt