P0

Uostas ir jūra

Uoste ribojama laivyba

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-09-24


Uosto direkcija, ketvirtadienio vakarą pranešusi, kad dėl sustiprėjusio vėjo naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Klaipėdos uoste ketinama riboti laivybą, buvo priversta priimti tokį sprendimą.

Įspėjimus apie stiprų vėją ketvirtadienio vakarą trumposiomis žinutėmis į telefonus išsiuntė ir Priešgaisrinės apsaugos departamentas.

Penktadienio rytą direkcija pranešė, kad vėjas iš tiesų buvo privertęs naktį iš ketvirtadienio į penktadienį riboti laivybą. Ryte gūsiais buvo fiksuojamas 22 m/s stiprumo vėjas. Bangos aukštis jūroje siekė 4 metrus.

Dėl sustiprėjusio vėjo uoste incidentų neužfiksuota.

Išoriniame reide įplaukti į uostą penktadienio rytą laukė vienas laivas, išplaukti iš uosto dėl stipraus vėjo negalėjo du laivai.

Penktadienį 16 val. gūsiais fiksuotas iki 18 m/s stiprumo vėjas. Bangos aukštis jūroje išlieka apie 3,5 – 4 metrus. Išplaukti iš uosto dėl nepalankių sąlygų dar negalėjo du dideli laivai, mažesnių laivų laivyba vyko.

Prognozuojama, kad stiprus vėjas gali išsilaikyti iki penktadienio 22 val. vakaro.


  2021-09-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt