P0

Transportas

Liepų, Jaunystės ir Arimų gatvių sankryžoje įjungs šviesoforus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-09-29


Klaipėdos savivaldybė pranešė, kad nuo rugsėjo 30-osios, ketvirtadienio, 10 val. ryto transporto ir pėsčiųjų bei dviratininkų eismas Liepų g., Jaunystės g. ir Arimų g. sankryžoje pradės reguliuoti šviesoforai. Tikimasi, kad nauja šviesoforinė sankryža ženkliai pagerins eismo situaciją, pagerins pralaidumą, taps saugesnė pėstiesiems.

Klaipėdos savivaldybės nuotr.

„Sutvarkyti šią sankryžą buvo kritiškai svarbu. Norėjome spėti tai padaryti iki naujų mokslo metų pradžios, kuomet žymiai padidėjo transporto ir pėsčiųjų, einančių į autobusų stoteles ir iš jų, srautai, – šiek tiek vėluojame. Gerai, kad per tą laiką pavyko išvengti nelaimingų atsitikimų, nors „metalinių“ avarijų ties Jaunystės ir Arimų gatvių sankryža buvo ne viena. Naujoji šviesoforinė sankryža taps saugesnė visiems eismo dalyviams: ir automobilių vairuotojams, ir pėstiesiems, ir dviratininkams, kurie intensyviai juda palei Liepų gatvę nutiestais, dabar dar atnaujinamais takais“, – pranešime cituojamas Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Neniškis.

Gyventojai, iš Jaunystės arba Arimų gatvės norintys sukti į kairę pusę, iki šiol Liepų gatvėje susidurdavo su kasdieniais iššūkiais dėl galimybės saugiai išvažiuoti į pagrindinį kelią.

Pagal rekonstrukcijos darbų projektą buvo atliktas važiuojamosios dalies remontas, atnaujinta viršutinė asfalto danga sankryžos ribose, įrengtos atskiros juostos kairiniams posūkiams pasukti iš Liepų gatvės į Arimų g. ir Jaunystės g., atliktas horizontalusis ženklinimas, taip pat buvo pagerintas viešojo transporto judėjimas sankryžos ribose. Per spalio mėnesį planuojama pilnai įrengti pėsčiųjų ir dviračių takus.


  2021-09-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt