P0

Uostas ir jūra

Teigiamai įvertinta Uosto direkcijos antikorupcijos vadybos sistema

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-10-05


Nacionalinio Italijos akreditacijos biuro „Accredia“ akredituota italų kompanija „RINA Services S.p.A.“ kartu su bendra Lietuvos–Vokietijos įmone UAB „TUV Uolektis“ atliko Uosto direkcijos antikorupcinės vadybos sistemos priežiūros auditą.

Anot Uosto direkcijos, ji buvo viena iš pirmųjų šalies valstybinio sektoriaus įmonių, kurioje įdiegta ir sertifikuota antikorupcinė vadybos sistema.

Audito metu buvo vertinama Uosto direkcijoje įdiegtos antikorupcinės vadybos sistemos atitiktis ISO 37001:2016 standarto reikalavimams. Priežiūros audito metu buvo patvirtinta, kad Uosto direkcijoje antikorupcinės vadybos sistema veikia tiksliai. Antikorupcinės vadybos sistema Uosto direkcijoje vertinama jau antrus metus iš eilės.

„Uosto direkcijos antikorupcinės vadybos sistema apima rizikos valdymo priemones ir tuo pačiu metu leidžia laiku nustatyti korupcijos riziką visuose Uosto direkcijos veiklos procesuose ir, atlikus įvertinimą, leidžia pasirinkti proporcingas ir efektyvias kovos su korupcija bei kitas kontrolės priemones. Kaip konstatuota audito išvadose, antikorupcijos vadybos sistemoje Uosto direkcijoje skiriamas ypač didelis dėmesys darbuotojų mokymui. Šia sistema yra siekiama, kad kiekvienas darbuotojas būtų atsakingas už korupcijos prevenciją“, – pranešime cituojamas Dainius Noreika, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos Prevencijos ir rizikos valdymo skyriaus viršininkas.

Antikorupcinė vadybos sistema Uosto direkcijoje buvo įdiegta 2018 m., o po metų ši sistema buvo sertifikuota.


  2021-10-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt