P0

Spyglys

Ranka ranką plauna: tvarkys ir mero keliuką* (1)

Spyglys
2021-10-12


Spyglys eilinį kartą turi konstatuoti, kad geras pavyzdys užkrečia. Po to, kai vyriausiasis mūsų miestelio administratorius Gintaras Neniškis-Zauerveinas pasinaudojo gerais vyriausios miesto tvarkytojos Irenos norais ir praėjo tvarkyti savo gatvę, atėjo laikas ir merui.

Sutapk tu man taip, kad jau parengti projektiniai pasiūlymai dėl kelio tarp Molo ir Pamario gatvių bei tarp Molo ir Vaivos gatvių kapitalinio remonto darbų.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Spyglys supranta, kad kaimynai niekuo dėti, kad greta jų prieš dešimtmetį iš Kvietinių atsikraustė meras, bet dėl šventos ramybės gal reiktų palaukti kol paskutinioji(?) kadencija baigsis, o tai skambėsit dar ilgai, kaip kokia Irina iš Tauralaukio.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2021-10-12

  Vienas komentaras apie “Ranka ranką plauna: tvarkys ir mero keliuką*”

  1. AvatarAkacija (IP: 85.232.128.51)

   Šiaip gyventojai turėtų prisidėti, jei nori, kad jų gatvę tvarkytų. Kaži ar buvo pasinaudota galiojančia infrastruktūros tvarkymo programa su gyventojų prisidėjimu šiuo atveju?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt