P0

Sveikata

Romaldas Sakalauskas vadovaus Kretingos ligoninei (6)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-10-12


Nesėkmingai į Seimą su socialdemokratų partija per praėjusius rinkimus kandidatavęs ir teismuose kovą dėl nelaimėto konkurso toliau vadovauti Respublikinei Klaipėdos ligoninei pralaimėjęs Romaldas Sakalauskas tapo Kretingos ligoninės vyr. gydytoju. Tiesa, jis pareigas pradės eiti tik gavus iš specialiųjų tarnybų atitinkamą pažymą.

Dokumentus konkursui buvo pateikę keturi kandidatai, tačiau į pirmą etapą atėjo tik du. Iš jų tik R. Sakalauskas surinko reikiamą balų skaičių, kad patektų į antrą etapą – pokalbį su meru.

Vertinimo komisiją sudarė Kretingos pirminės sveikatos priežiūros centro vyriausiasis gydytojas Arnas Juškys, Regioninės Telšių ligoninės direktorė Jovita Seiliuvienė, Lietuvos Raudonojo kryžiaus draugijos darbuotoja, Kretingos ligoninės stebėtojų tarybos narė Roma Varnelienė ir Kartenos pirminės sveikatos priežiūros centro direktorius Normantas Žeimys.

„Mūsų pozicijos dėl ligoninės ateities identiškos – abu ją matome kaip įgaunančią pagreitį ir besiplečiančią”, – sakė Kretingos rajono meras Antanas Kalnius.

Nuo 2006-ųjų rudens Kretingos ligoninei vadovausi Ilona Volskienė iš pareigų savo iniciatyva pasitraukė nuo spalio 1-osios, jos kadencija dar nebuvo pasibaigusi.

R. Sakalauskas Respublikinei Klaipėdos ligoninei vadovavo nuo 2000-ųjų. 2019 m. liepą liepą ligoninės dalininkės Sveikatos apsaugos ministerijos paskelbtą konkursą laimėjo Darius Steponkus, iki tol vadovavęs Šilutės ligoninei. R. Sakalauskas bandė ginčyti konkurso rezultatus teisme, bet nesėkmingai.

R. Sakalauskas per 2020-ųjų Seimo rinkimus Danės apygardoje sulaukė 11,67 proc. (1474) rinkėjų balsų ir į antrą rinkimų turą nepateko. Socialdemokratų partijos sąraše rinkėjai R. Sakalauską buvo nureitingavę iš 35 į 41 vietą.


  2021-10-12

  6 komentarai “Romaldas Sakalauskas vadovaus Kretingos ligoninei”

  1. AvatarAlgirdas (IP: 88.119.156.40)

   Puikus gaspadorius.Tikrai moka tvarkyti jam paskirtą ūkį .Mato ,kad pacientus gydo ne tik vaistai,bet ir menas,estetika ,tvarka. Kalbos kalbom,bet tikrai gerai,kai toks specialistas neprapuolė. Sėkmės,Gydytojau,aujame darbo bare.

  2. AvatarAnonimas (IP: 78.56.127.62)

   Nuostabu. Kretingai tikrai labai pasiseke, puikus vadybininkas, geras specialistas, labai siltas zmogus. Sekmes Daktare!!!!!!Padarysit dar Staponku……

  3. AvatarNepartinis (IP: 88.118.7.217)

   Šunys loja, o karavanas eina. Neverta stabtelėti ir mest atgal akmenį.

  4. AvatarNuomone (IP: 85.206.11.129)

   Sveikiname, manome, jog kretingiškiai turėtų būti labai patenkinti.

  5. AvatarTas pats Antanas (IP: 86.100.89.111)

   Sveikinu, nuoširdžiai džiaugiuosi, linkiu sėkmės.

  6. AvatarAntanas (IP: 86.100.89.111)

   Kretingai tiesiog pasisekė.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt