P0

Konsultacijos

Teisėjų taryba rengs diskusiją dėl teisės žinoti

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-10-12


Teisėjų taryba pranešė, kad „reaguodama į viešosios informacijos priemonėse kilusią diskusiją dėl asmens teisės į privatumą ir visuomenės teisės žinoti vertinimo teismų praktikoje, taip pat atsižvelgdama į tai, kad teisė į asmens duomenų apsaugą turi būti suderinta su teise į saviraiškos ir informacijos laisve, įskaitant duomenų tvarkymą žurnalistikos tikslais”, gruodžio 2 d. planuoja organizuoti renginį-diskusiją „Privatumo ribos Bendrojo duomenų apsaugos reglamento kontekste“.

Renginyje-diskusijoje numatoma aptarti Bendrojo duomenų apsaugos reglamento taikymo praktikoje diskusinius aspektus: informacijos apie asmenį teikimą viešosios informacijos rengėjams, tokios informacijos rinkimą ir skelbimą, viešo asmens teisės į privatumą ribas, priežiūros institucijų ir teismų kompetenciją ginant galimai pažeistas duomenų subjektų teises.

Taip pat planuojama į renginį pasikviesti užsienio ekspertų, kurie galėtų pasidalinti savo įžvalgomis ir gerąja praktika šioje srityje.

Į šį renginį be pagrindinių dalyvių – teismų sistemos ir žiniasklaidos atstovų – ketinama pakviesti įstatymų leidžiamosios ir vykdomosios valdžios, asmens duomenų apsaugos politiką formuojančių ir įgyvendinančių institucijų, akademinės bendruomenės atstovus.


  2021-10-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt