P0

Miestas

„Klaipėdos butai“ sąskaitų siųsti el. laišku galimybių neturi? (1)

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2021-10-22


„Atvira Klaipėda” dar šių metų pavasarį rašė apie savivaldybės būstų nuomininkų bėdas, šiais metais jiems gerokai padidinus nuomos mokesčius – kai kam jie išaugo net dvigubai.

Tuo metu „Atvira Klaipėda” šią savaitę sulaukė klaipėdietės laiško, kuriame moteris piktinasi savivaldybės viešosios įstaigos „Klaipėdos butai” lėšų švaistymu ir atsainiu požiūriu, jos teigimu, į ekologiją bei tvarų vartojimą.

Asociatyvi nuotr.

„Iki šiol „Klaipėdos butai” mums sąskaitas už nuomą siunčia popieriniais laiškais per paštą kaip kokiam 19 amžiuj. Mano nuomone, šiais interneto laikais tai yra neracionalus lėšų švaistymas. Dar prieš porą metų rašiau „Klaipėdos butams”, kad man siųstų sąskaitą elektroniniu būdu, nes visas sąskaitas apmoku per ebankininkystę ir jokie popieriai man nereikalingi. Tada jokio atsakymo nesulaukiau. Kadangi iki šiol situacija nepasikeitė, vėl jiems parašiau apie būtinybę taupyti lėšas ir saugoti miškus, nenaudoti be reikalo popieriaus. Ir ką jūs manot? Sulaukiau atsakymo, kuris mane tiesiog išvertė iš kojų”, – portalui adresuotame laiške rašo klaipėdietė, pridėjusi ir gautą atsakymą.

O jis – itin lakoniškas: „Atsakydami į Jūsų užklausą dėl sąskaitų siuntimo, pranešame, kad viešoji įstaiga „Klaipėdos butai“ kol kas neturi galimybių sąskaitas siųsti el. laišku”.

Situaciją paprašėme pakomentuoti Klaipėdos savivaldybės Socialinio būsto skyriaus vedėjos Linos Murauskienės.

„Jie taip formuoja sąskaitas, nes retas kuris nuomininkas naudojasi internetu ir net elektroniniais paštais. Įsivaizduokit, sąskaitos yra išrašomos 1381 nuomos sutarčiai. Yra viena buhalterė, šiuo metu net tokio poreikio nebuvo, nėra ir žmogiškųjų išteklių, kad pagal pageidavimus būtų siunčiamos tos sąskaitos”, – sakė skyriaus vedėja.

Visgi ji skaitytojai šiokią tokią viltį suteikė – pažadėjo kitą savaitę valdybos posėdyje iškelti šį klausimą, „kad būtų įvertinta ši galimybė”.


  2021-10-22

  Vienas komentaras apie “„Klaipėdos butai“ sąskaitų siųsti el. laišku galimybių neturi?”

  1. AvatarLean fanas (IP: 84.15.178.115)

   “Tobulas pavyzdys” ta savivaldybė ir jos įmonės. Nieko nebepridursi. Gal dar ir paštininkų etatų turite? O tiesiai siunčiate ar per aplinkui?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt