P0

Spyglys

Kuris čia milijonierius?*

Spyglys
2021-11-18


Ketvirtadienį Miesto ūkio ir aplinkosaugos komiteto posėdyje jos nariams diskutuojant miesto taršos bei jos monitoringo klausimais, du skirtingoms partijoms priklausantys komiteto nariai diametraliai priešingai sureagavo į vieną ir tą patį faktą.

Paaiškėjo, jog jei būtų nuspręsta, kad savivaldybė be oro taršos dar turėtų tirti ir kvapų kilmę, jų lokaciją bei visus kitus su smarve susijusius niuansus, tam kasmet reiktų skirti 50 tūkst. eurų. Ši suma per didelė pasirodė neoficialiai taryboje milijonieriumi tituluojamam, su valstiečiais į politiką pasukusiam p. Arūnui.

Tuo metu liberalė p. Lina tik prunkštelėjo.

„Mano galva, tai yra menkniekis, ne ta suma, nejuokaukim”, – sakė ji.

Į tai komiteto pirmininkas p. Alvidas replikavo esą milijonierius sako, kad 50 tūkst. yra pinigai, o ji – kad ne pinigai.

„Kas čia žino, kuris čia milijonierius?”- nusijuokė tarybos narė.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2021-11-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt