P0

Spyglys

Miesto galvos prioritetai* (1)

Spyglys
2021-12-01


Seimo komitetuose svarstomos įstatymo pataisos, kuriomis norima įteisinti galimybę ir Klaipėdoje turėti universitetinį ligoninių centrą. Kaip manote, kur tuo metu yra Klaipėdos miesto galva? 

„Gruodžio 1-2 d. meras Vytautas Grubliauskas bus išvykęs į Briuselį (Belgija) dalyvauti Europos regionų komiteto plenarinėje sesijoje. Merą pavaduoja mero pavaduotojas Arvydas Cesiulis”, – skelbia oficiali jo darbotvarkė. 

Pavadavo gerbiamas Arvydas merą ir Seimo Seimo švietimo ir mokslo komitete, kur dingsi, nes, kaip sako rusai – не царское дело. Ypač per 65-ąjį gimtadienį tokius reikalus spręsti! 

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.
 


  2021-12-01

  Vienas komentaras apie “Miesto galvos prioritetai*”

  1. AvatarAsddj (IP: 78.60.159.74)

   Anksti išskrido, nes Lapkričio 22 d. Palangos oro uoste mačiau. Tai visai faina porai savaičių Briuselyje pabūti. Už mūsų pinigus.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt