P0

Uostas ir jūra

Uostą pristatė užsienio šalių diplomatams (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-12-01


Lietuva turi vienintelį jūrų uostą – Klaipėdos, kuris yra svarbiausias ir didžiausias šalies transporto mazgas. Trečiadienį uosto veikla Vilniuje vykstančio renginio metu buvo pristatyta įvairių užsienio šalių ambasadoriams bei ambasadų Lietuvoje atstovams.

Renginyje dalyvavo įvairių užsienio šalių ambasadoriai ir ambasadų Lietuvoje atstovai, Susisiekimo ministerijos, Uosto direkcijos, Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacijos, Lietuvos laivų statytojų ir remontininkų asociacijos ir kt. atstovai.

„2020 metais Klaipėdos uostą prekybiniai ryšiai jūra siejo su 76 skirtingomis valstybėmis iš viso pasaulio. Siekiame, kad žinia apie Klaipėdos uostą, jo konkurencingumą ir teikiamų paslaugų kokybę sklistų kuo plačiau. Užsienio šalių diplomatų supažindinimas su vieninteliu Lietuvos jūrų uostu, manome, gali ypač svariai prisidėti prie žinios apie Klaipėdos uostą plitimo po pasaulį. Mūsų siekis – dar didesnė krovinių diversifikacija tiek geografiniu, tiek klientų ir vežamų krovinių atžvilgiu“, – pranešime pažymi Klaipėdos valstybinio jūrų uosto generalinis direktorius Algis Latakas.

Uosto vadovas užsienio diplomatus supažindino su Klaipėdos uosto pajėgumais, vykdoma veikla, teikiamomis paslaugomis, planuojamais investiciniais projektais Dėmesys taip pat buvo skiriamas ir žaliojo uosto koncepcijos plėtrai, uoste vykdomiems aplinkosaugos, socialinės atsakomybės ir skaitmenizacijos projektams aptarti, pristatytos Klaipėdos uosto ir universiteto bendradarbiavimo kryptys.

Renginyje dalyvavo įvairių užsienio šalių ambasadoriai ir ambasadų Lietuvoje atstovai, Susisiekimo ministerijos, Uosto direkcijos, Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacijos, Lietuvos laivų statytojų ir remontininkų asociacijos, Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“, laivybos ir logistikos sektoriaus įmonių atstovai.


  2021-12-01

  Vienas komentaras apie “Uostą pristatė užsienio šalių diplomatams”

  1. AvatarStalius (IP: 86.100.97.66)

   Ar čia nebus antras žingsnis po siūlomo padaryt AB o vėliau isparduot?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt