P0

Miestas, Svarbu

Girulių kempingas grįžta į pirmąsias rankas (2)

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2021-12-06


Pasibaigus 2016-aisiais su privačiu verslu pasirašytai koncesijos sutarčiai už Europos Sąjungos pinigus Giruliuose įrengtas kempingas vėl bus prižiūrimas uostamiesčio savivaldybės VšĮ Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centro (TIC).

Dovilės Urbanavičienės nuotr.

Šis turistinis objektas buvo įrengtas dviem etapais – pirmojo metu atsirado kempingas be namelių. Tada jį valdė TIC. Antrojo etapo metu iškilo 12 namelių, atsiėjusių beveik 174 tūkst. eurų, tačiau europinio finansavimo sąlygose jau buvo numatyta, kad objektas koncesijos būdu keletui metų turi būti perleistas verslui. Tad nuo 2016-ųjų kempingą valdė koncepsijos konkursą laimėjusi UAB „Jūros kempingas”.

Pasak Klaipėdos savivaldybės administracijos Turto valdymo skyriaus vedėjo Edvardo Simokaičio, koncesininko prašymu baiginėjantis sutarčiai ji buvo nutraukta apie mėnesiu anksčiau ir dabar ruošiamasi kempingo valdymą perduoti TIC, nes nebeliko reikalavimo jį leisto valdyti privačiam verslui. Anot pašnekovo, kempingas yra įtrauktas atitinkame sąraše, kuris leidžia tokią procedūra užbaigti vien Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu, tam miesto Tarybos sprendimo nereikia.

KTIC vadovė Romena Savickienė teigė, jog sutartį dėl turto perėmimo planuojama pasirašyti dar pirmadienį.

„Praktikos turime, žinome, kaip tai daryti, tuo užsiėmėme nuo pat kempingo įkūrimo pradžios, tik turėjome keletą metų pertrauką, o dabar vėl sugrįžtame prie šios veiklos. Finansiškai žiūrime, vertiname. Aišku, pandemija yra padariusi savo įtaką, turistų skaičiai krito, bendraujame su kitų kempingų valdytojais, vertinsime veiklos perspektyvas šaltuoju metų laiku”, – sakė R. Savickienė, patikinusi, kad jau pirmadienį bus imtasi ir turto priežiūros.


  2021-12-06

  2 komentarai “Girulių kempingas grįžta į pirmąsias rankas”

  1. Avatardiletantai (IP: 78.57.217.118)

   įrengė lauko teniso aikštelę, parinko visai netinkančią dangą, žaisti neįmanoma.

  2. AvatarAnonimas (IP: 88.119.136.56)

   Tik už elektrą nepamirškite susimokėti, o tai gausis didelis pelnas !

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt