P0

Aplinkosauga

Apdovanojo aplinkosaugininkus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-12-17


Aplinkos ministras Simonas Gentvilas įteikė padėkas trims Aplinkos apsaugos departamento (AAD) pareigūnams, kurie itin aktyviai ir rezultatyviai vykdė akciją „Lašiša“, kad apsaugotų šias vertingas žuvis migracijos ir neršto metu.

Vieną iš apdovanojimų aplinkos ministras įteikė AAD Klaipėdos valdybos Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnui Mindaugui Saliui, dalyvavusiam 16 reidų ir nustačiusiam 16 pažeidimų, kurių žala žuvų ištekliams – 10,6 tūkst. euro. Vienas nustatytas pažeidimas buvo itin šiurkštus – žvejyba elektra, dėl jo pradėtas ikiteisminis tyrimas baigėsi teismo baudžiamuoju įsakymu.

Apdovanotas ir Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnas Virgilijus Olšauskas, dalyvavęs 24 reiduose ir nustatęs 27 pažeidimus, kurių žala žuvų ištekliams siekia 5,8 tūkst. euro.


  2021-12-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt