P0

Uostas ir jūra

Laukia pasiūlymų ir pastabų Žaliojo uosto koncepcijai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-12-21


Klaipėdos uosto direkcija praneša, kad nuo antradienio jau galima susipažinti su parengta Žaliojo uosto koncepcija ir teikti pastabas bei pasiūlymus.

„Turėdami aiškią kryptį, telkiame jėgas ir darbą, kad Klaipėdos uostas būtų kuo draugiškesnis aplinkai. Mūsų siekis yra, kad iškėlę galvą galėtume būti vienoje gretoje su pažangiausiais ir darniausiais uostais, tad kryptingai einame kartu su visu pasauliu. Parengta Žaliojo uosto koncepcija bus tarsi katalizatorius, leidžiantis įgyvendinti svarbius projektus“, – pranešime cituojamas Algis Latakas, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius.

Parengtą Žaliojo uosto koncepciją sudaro uosto aplinkos apsaugos politika, prioritetinės kryptys, koncepcijos įgyvendinimo planas. Pateikiamos ir rekomenduojamos priemonės, kurios užtikrintų tvarią aplinką ir uosto konkurencingumą.

Koncepciją parengė konkursą laimėjusi UAB „Smart Continent LT“. Jos paslaugos direkcijai atsiėjo 38 115 eurų.

Susipažinti su dokumentu galima čia. Teikti pasiūlymus ir pastabas galima elektroninio pašto adresu info@port.lt arba siųsti laišku adresu J. Janonio g. 24, LT-92251 Klaipėda iki 2022 m. sausio 5 dienos.


  2021-12-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt