P0

Uostas ir jūra

Ministras pakeitė nuomonę dėl Algio Latako

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-12-21


„Uosto vadovas turi mandatą toliau eiti pareigas“, – po antradienį su prezidentu vykusio susitikimo išsakytą susisiekimo ministro Mariaus Skuodžio nuomonę skelbia BNS.

Marius Skuodis ir Algis Latakas. Martyno Vainoriaus nuotr.

M. Skuodis buvo pareiškęs „sunkiai įsivaizduojantis, kaip po ažiotažo dėl į Lietuvą toliau važiuojančių baltarusiškų trąšų toliau galėtų dirbti Klaipėdos uosto vadovybė”.

„Mes, kaip valdyba, esame pasirengę dirbti toliau su vadovu”, – po praėjusį penktadienį vykusio Uosto direkcijos valdybos posėdžio teigė jos pirmininkas Nerijus Udrėnas, pabrėžęs, kad valstybinėje įmonėje sprendimus dėl vadovo priima ministras, kuriam bus perduota atitinkama informacija iš išvados.

Anot ministro, Algis Latakas „turi mandatą toliau tęsti darbus, o jų yra labai daug – nuo diversifikacijos prisitaikant prie trąšų krovos atsisakymo (…), kad mes ne tik krautume, o uoste atsirastų gamyba“.

„Daug yra iššūkių, kuriuos su vadovu turime kartu įgyvendinti, jau nekalbant apie uosto direkcijos pertvarką į akcinę bendrovę, ką kitais metais irgi reikia padaryti“, – susisiekimo ministrą cituoja BNS.

Konkursą laimėjęs A. Latakas Uosto direkcijai vadovauja nuo 2020 metų birželio, į postą jį paskyrė tuometinis susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius.

Tuo metu pats A. Latakas ketina įvykdyti struktūrinę Uosto direkcijos pertvarką.

„Uosto direkcija optimizuoja įmonės struktūrą, ieško efektyvesnių jos valdymo būdų. Pokyčiai bus susiję su rinkodaros ir komunikacijos sritimis“, – teigė jis „Atvirai Klaipėdai” atsiųstame komentare.


  2021-12-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt