P0

Spyglys

Prekiauti vandeniu pelningiau nei pilstyti naftą ir dujas?* (5)

Spyglys
2021-12-28


Spyglys neseniai apdainavo savivaldybės įmonės „Klaipėdos vanduo” nuolatinę kalėdinę „paramą” „Akropoliams” – kasmet maždaug po 72 000 eurų. Dabar jis praneša, kad šiose krautuvėse kalėdinius dovanų kuponus pirko ir valstybės valdoma AB „Klaipėdos nafta”. Tiesa, gerokai kukliau nei vandentiekininkai: pernai – tik už beveik 6 000 Eur.

Įmonė tada priėmė kuklų pasiūlymą įsigyti 282 „Akropolio” dovanų kuponus. Vieno kupono vertė – tik 20 eurų. Skurdas!!! Nepalyginsi su vandentiekio ir kanalizacijos valdonais: jie savo žmonėms kasmet perka tokius dovanų kuponus po 100 eurų.

Spyglys čia tokia proga rašo tokį moralą: prekiauti vandeniu ir jo nuotekų kanalizavimu yra naudingiau nei pilstyti naftą iš cisternų į talpyklas ir tanklaivius. O kur dar suskystintosios gamtinės dujos!

Naftininkus gal paguos tai, kad jiems jų valdonai šiemet Kalėdoms nupirko 365 vienetus „vakumuotos, sūdytos, pjaustytos atlantinės lašišos filė (palčių)” už beveik 7,5 tūkstančius eurų.

Spyglys ir vėl bando spėlioti, kodėl pasirinktas būtent toks skaičius kilograminių „palčių”. Gal, kad metuose tiek pat dienų paprastai yra? Nes  „Klaipėdos naftoje” šiek tiek mažiau žmonių dirba…

Ir dar klausimėlis. Toje pačioje įmonėje lašišą perka ne tik naftininkai, bet ir Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija. Kas iš ko pavogė idėją? O gal tai „grupinis”, taip sakant…

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2021-12-28

  5 komentarai “Prekiauti vandeniu pelningiau nei pilstyti naftą ir dujas?*”

  1. AvatarMArijus (IP: 84.15.178.62)

   Dar Kalédinis vandenų vakarélis su pačia Džordana Butkute vyko. Atlikéjai brangsta- teks kitais metais vandens kaina kelti…

  2. Avatarrms (IP: 90.140.141.229)

   Gal artėja, kaip sakai, prie minimalios algos, nes darbuotojų turite per daug? Gal vertėtų peržiūrėti visas darbuotojų funkcijas? Dabar kaip pavizdys, ne kartą esu matęs kaip vandenų autobusiukai užmiesčio keliuose ant 40-50km/val. slenka link objekto/iškvietimo vietos, po to tokiu pat greičiu slenka atgalios i bazę. Arba sėdi telefonuose sukritę prie kokios vandenvietės. Nežinau, gal taupo kurą, bet tikrai ne laiką. Būtų tvarka, būtų ir atlyginimai.

   • AvatarŽinok (IP: 90.131.41.27)

    Svarbu išsilieti. Totalus nusikalbėjimas.

  3. AvatarSpyglys (IP: 86.100.89.150)

   Ačiū už pasitikėjimą. Palyginsime . Visą svietą ir sviestą 🙂

  4. AvatarTiesa atrandama lyginant (IP: 90.131.34.242)

   Spyglys galėtų palyginti vidurinės grandies vandentiekininkų ir naftininkų atlyginimus. Vandenyse jie artėja prue minimalios algos.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt