P0

Spyglys

Apie vandentiekininkų, medikų ir keltininkų balius* (3)

Spyglys
2021-12-31


Prieš Naujuosius dera ištesėti visus duotus pažadus, todėl Spyglys pasakoja apie AB „Klaipėdos vanduo” kalėdinio baliaus kaštus. Ir ne tik. Vandentiekio specų prašymu.

Taigi, vandentiekininkai šiemet baliavojo viešbutyje „Aurora”. Neskelbiamos apklausos tvarka iš MB „Pramogų burės” buvo nupirktos „kalėdinių renginių darbuotojams ir jų šeimos nariams organizavimo paslaugos” už 6 739,7 Eur.

Iš fizinio asmens, kauniečio, kurio duomenys kažkodėl užslaptinti, papildomai nusipirktos „kalėdinių renginių darbuotojams ir jų šeimos nariams organizavimo paslaugos” už 5 000 eurų.

Dar už 7 258,79 Eur nupirktos paslaugos vadinasi praktiškai taip pat „kalėdinių renginių darbuotojams ir jų šeimos nariams organizavimo paslaugos” tik pridėtas magiškas žodis „maitinimas”. 200 vandentiekininkų ir jų svečius maitino UAB „Verslo vertikalė”.

Spygliui pasidarė įdomu, kiek vandentiekininkai vandens išgėrė? Pasak viešai skelbiamo dokumento, gėrimai pateikti nebuvo. Teisingai, kam vandentiekininkas vanduo? Tačiau bent svečiams, galėjo įpilti… „Verslo vertikalė” turėjo tik „pasiūlyti karštus užkandžius dalyviams” bei „šaltus užkandžius vakaro metu”.

Renginio trukmė – 7 val. Aišku, kad per tiek laiko žmonės praalksta. Bet juk ir gerti norisi… Žmonių kankinimas, ne kitaip.

„Auroroje” taip pat pabaliavojo ir viešoji įstaiga Jūrininkų sveikatos priežiūros centras. Už 7 562,5 Eur.

Valstybės valdoma AB „Smiltynės perkėla” už 7 078,5 Eur puotą kėlė socialiniame klube „Raketa”.

Spyglys turi dar daug žinių, kaip kas sutiko Kalėdas. Bet… visko, deja, šiais metais nespės papasakoti. Nieko, mums visiems ateina Naujieji: va, tada ir galėsime padirbėti ir pabaliavoti iš peties. Į sveikatą!

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2021-12-31

  3 komentarai “Apie vandentiekininkų, medikų ir keltininkų balius*”

  1. Avatarkankorėžis (IP: 77.79.44.52)

   Na kas čia per baliai? Va Londone vienas restorano savininkas interviu apie brangesnius vakarėlius sakė, kad 75000 JK svarų vakarėlio suma ne riba, tik arbatpinigių personalui už vakarėlį buvo skirta 7500 svarų. Taigi Kl vandens vakarėlio išlaidos neviršijo net Londono restorano arbatpinigių.

  2. AvatarKL,vandenukas (IP: 77.79.44.40)

   Geriau tos pinigus atiduotu, caritui ar vaiku namams, pats dirbu kl vanduo bet i tos alxasu balius nevaikstau, po kurio dar didzioji dalis susirgo covid!!!!

  3. AvatarIš vandens (IP: 86.100.89.150)

   Ačiū Spygliui

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI
  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt