P0

Spyglys

Sumaišė metus*

Spyglys
2022-01-01


Ryte po naujųjų, 2022-ųjų, metų sutikimo atsipaipaliojęs Spyglys skaito „Atviroje Klaipėdoje” metų gale paskelbtą rašinėlį ir savo akimis netiki – ar tik nebus draugiškas, vieningas ir psichologiškai stabilus Klaipėdos koncertų salės kolektyvas metus netyč supainiojęs?

Koncertų salės administracijos pasirašytas laiškas savo stiliumi ir joje dėstomomis mintimis Spygliui priminė senus gerus brežnevinius laikus, kai tokie pat draugiški darbo kolektyvai vieningai smerkdavo bloguosius imperialistus, bet entuziastingai pritardavo teisingos ir neklystančios partijos ir vyriausybės vykdomai politikai.

Tad ir mintija sau Spyglys, ar tik kartais Klaipėdos koncertų salės administracija nebus pasiklydusi laike ir nusikėlusi į kokius 1972-uosius?

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-01-01

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt