P0

Mums rašo

Klaipėdos koncertų salės administracijos darbuotojų kreipimasis į Klaipėdos kultūros bendruomenę (8)

Klaipėdos koncertų salės administracija
2021-12-30


Po 2021 m. gruodžio 2 d. vykusio viešo Kultūros, švietimo ir sporto komiteto posėdžio ir jo atviro aptarimo visuomenėje, norėtume išreikšti savo poziciją.

Po minėtojo posėdžio iki šiol jaučiamas Klaipėdos miesto bendruomenės nerimas dėl Koncertų salės darbuotojų psichologinės būsenos darbe. Miesto visuomenininkai viešai išreiškė susirūpinimą naujienų portale.

Norime patikinti, kad išsakyta mintis bei atitinkama jos pagrindu visuomenėje susiformavusi nuomonė yra klaidinga. Užtikriname, kad po šių pastarųjų įvykių nejaučiame neigiamų psichologinių padarinių, mikroklimatas įstaigoje nepakito. Darbo procesai Koncertų salėje vyksta sklandžiai ir yra grįsti pagarba, tarpusavio pasitikėjimu, kolegiškumu, racionalumu bei profesionalumu. Įstaigos veikla sutrikdyta nebuvo, darbas vyksta įprasta tvarka.

Šiuo metu didžiausią dėmesį skiriame sėkmingam 2021 m. Klaipėdos koncertų salės veiklos planų įgyvendinimui bei 2022 m. numatytų Lietuvos ir užsienio atlikėjų, profesionalaus meno koncertinių programų strateginiam vystymui.

Vertiname ir dėkojame Klaipėdos kultūros bendruomenei už nuoširdų rūpestį dėl darbo atmosferos Koncertų salėje.

Šį kreipimąsi parengėme savo laisvu apsisprendimu, siekdami išsklaidyti galinčias kilti abejones.


  2021-12-30

  8 komentarai “Klaipėdos koncertų salės administracijos darbuotojų kreipimasis į Klaipėdos kultūros bendruomenę”

  1. AvatarGintis (IP: 90.131.39.190)

   Kažkoks visiškas atstosjus,stagnacija juodai
   Klaipėdoje, kažkokie visiškai netinkami bezdariai lenda vadovauti visur ir viskam. Klaipeda- pabusk!!!

  2. AvatarNuomonės turėtoja (IP: 78.61.173.191)

   Taip palaiko vadovą, kad pasirašyti pamiršo. Pagooglinau – jų ten su visu vadovu yra tik 11.
   Kultūros bendruomenės kreipimasis bent su pavardėmis.
   Gal tuo ir mėginta vadovui pagelbėti, bet, mano supratimu, tai antra klaida per tokį trumpą laiką.

  3. AvatarJonas (IP: 78.58.193.205)

   Kokia “išsakyta mintis ir atitinkama jos pagrindu visuomenėje susiformavusi nuomonė yra klaidinga”? Tai kas klaidinga, kažkokia išsakyta mintis (beje, jei jau “išsakyta” tai nebe mintis, o teiginys) ar visuomenės nuomonė? Išeina, kad visuomenė išgirdusi ką paistė konkursą laimėjęs asmuo, suklydo, susidarė klaidingą nuomonę. Bet juk visi klausėmės tos “istorinės kalbos” ir abejonių dėl to, kad tai paprastas chamizmas ir arogancija niekam nekilo. Tai gal “administracijai” pagaliau derėtų pripažinti, kad “išsakyta mintis (teiginys) buvo ne tik neteisingas, bet ir chamiškas. Ir bent jau atsiprašyti.

  4. AvatarTomas (IP: 79.110.128.215)

   Juokinga ir apgailėtina!

  5. AvatarAntanas (IP: 86.100.89.111)

   Man tas kreipimasis panašus į marazmą, lyg būtų katino uodega parašytas. Po tokiais dokumentais paprastai pasirašo konkretūs žmonės, o čia kas? Anonimas? Koncertų salė, vadovaujant buvusiai direktorei, buvo geidžiama inteligentijos vieta ir puiki oazė pabėgti nuo popso ir žemo lygio didelių renginių. Naujasis vadovas pasielgė labai neatsakingai paniekinamai atsiliepęs apie koncertų salės veiklą . Tai labai prasčiokiška, negarbinga ir neatsakinga. Turi miesto inteligentija turėti vietą ,kur galėtų intelektualiai praleisti laiką, paklausyti rimtos , intelektualios muzikos. reikia vietos, kur ugdytų intelektualų žmogų, laikas išaugti iš kerzavų batų meno. Kerzaviems batams skirtas menas ko gero taip pat reikalingas, kol yra klausytojas su kerzavais batais.

   • AvatarPapildau (IP: 86.100.89.111)

    Manau, kad naujasis kadras nesuprato, jog rado gaivumu alsuojančią erdvę, o vienu ypu savotiškai pabandė paversti ją į prišiukšlintą gryčią. Ši salė buvusių vadovų dėka įgavo intelektualumu pripildytą aurą ir reikia ją išsaugoti, o ne naikinti.

  6. AvatarHansas (IP: 86.100.19.206)

   kažkoks anoniminis pareiškimas… Bene pats direktorius sukūrė 🙂

  7. Avatartaip taip (IP: 90.134.9.82)

   gal vadovui ir salės administracijai atrodo normalu šaldyti prieš koncertą lankytojus lauke, nes neatsiranda papildom darbuotojų, kad GP ir bilietus sparčiau patikrinti. Nežinau, kaip ten kolektyvo mikroklimatas, bet salėje šalta. Administracija įjungė durnių, ar taupymo režimą?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt