P0

Laiškai iš jūros

Kviečia į ekopasivaikščiojimus su profesoriumi Gustavu po Jūrų muziejų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-01-05


Nors vis daugiau dėmesio visuomenė skiria ekologiškai gyvensenai, tvarumui, saikingam vartojimui, tačiau mokslininkai teigia ir mes patys matome, kad nepaisant to, gamta ir toliau teršiama.

– Pavojingas žmogaus elgesys, niokojantis gamtą, priverčia mus visus atsigręžti į esmingiausius klausimus. Muziejus savo veiklomis ir ekspozicijomis siekia prisidėti prie ekonuomonės formavimo, o gal net ir elgesio pokyčių. Skambus muziejaus šūkis „Gyvybei – rūpestį!“ lydi muziejaus ir didelius, ir mažus darbus jau antri metai. Nes kaip matome, apie ekologiją reikia ne tik kalbėti, bet ir, žinoma, veikti“, – sako Lietuvos jūrų muziejaus direktorė Olga Žalienė.

Muziejaus specialistai kartu su profesoriumi Gustavu (įkūnijo Audrius Rakauskas) iš gerai visiems pažįstamos „Gustavo enciklopedijos“ parengė pažintinius siužetus, kurie buvo nufilmuoti Jūrų muziejaus ekspozicijose – kiekviename jų, be malonių akiai vaizdų, sužinosite nemažai naujo.

Ekopasivaikščiojimuose profesorius Gustavas patieks rinktines Jūrų muziejaus „razinas“ ir „pipiriukus“, išskirtinius faktus apie muziejaus gyvūnus. Iki pat gegužės muziejus kviečia žiūrėti vis naują siužetą ir formuoti tvirtą savo ekonuomonę.

Projektą parėmė Lietuvos kultūros taryba.


  2022-01-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt