P0

Uostas ir jūra

Uosto paslaugomis patenkinti yra 69 proc. klientų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-01-06


2021-aisiais atliktas klientų pasitenkinimo tyrimas (NPS – Net Promoter Score), kuriame savo nuomonę apie Klaipėdos uoste teikiamas paslaugas išsakė laivų kapitonai, ekspeditoriai ir agentai, parodė, kad pasitenkinimas Klaipėdos uoste teikiamomis paslaugomis siekia 69 procentus.

„Kiekvienas uosto naudotojas kartu yra ir mūsų partneris, padedantis mums augti ir tobulėti. Mums labai svarbu žinoti uosto naudotojų poreikius, jų lūkesčius, identifikuoti problemines vietas, jeigu tokių yra. Tik surinkę visą šią informaciją, galime tobulėti, siekiant ir toliau užtikrinti Klaipėdos uosto konkurencingumą“, –pranešime cituojamas Uosto direkcijos vadovas Algis Latakas.

Tyrime dalyvavę laivų agentai ir ekspeditoriai vertino uoste veikiančias skaitmenines sistemas, uosto infrastruktūrą, pasirengimą priimti laivus, uosto reputaciją, darbų greitį, laivybos linijų kiekį, kontroliuojančių institucijų darbą ir kt. Kapitonų paprašyta įvertinti locmanų darbą, švartavimo procesus, krovos greitį, agentų ir kontroliuojančių institucijų darbą. Kaip stipriausios sritys, kapitonų nuomone, buvo įvertintos – locmanų kompetencija, Laivų eismo tarnybos paslaugos, švartavimo darbai. Net 77 procentai tyrime dalyvavusių laivų kapitonų pažymėjo, kad Klaipėdos uostą rekomenduoja kaip aukštos paslaugų kokybės uostą.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija klientų pasitenkinimo rodiklį matuoja nuo 2018 m.


  2022-01-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt