P0

Kriminalai ir nelaimės

Suimtas tris moteris įžūliai apiplėšęs 20-metis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-01-14


Ketvirtadienį Klaipėdoje sulaikytas dar vienas jaunas vyras, įtariamas apiplėšęs net tris klaipėdietes.

Lapkričio-sausio mėnesiais uostamiestyje buvo įvykdyta keletas plėšimų – nusikaltimai užregistruoti skirtingose miesto vietose, dažniausiai nukentėdavo vyresnio amžiaus moterys.

Klaipėdos miesto policijos pareigūnai, bendradarbiaudami su nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnais, ėmėsi tirti ir analizuoti šių įvykių braižus ir netrukus įtarta, jog šias nusikalstamas veikas galėjo vykdyti skirtingi asmenys.

Antradienį buvo sulaikyti du ne kartą teisti 38 ir 42 metų vyrai. Jie įtariami sausio 7 d. Debreceno g. prie parduotuvės apiplėšę moterį ir pagrobę iš jos 600 eurų. Abiems įtariamiesiems teismas skyrė kardomąją priemonę – suėmimą dviem mėnesiams.

Vos po poros dienų, ketvirtadienį, atlikę daug ne viešo pobūdžio veiksmų, pareigūnai sulaikė ir dar vieną įtariamąjį – 20- metį vaikiną. Pastarasis įtariamas įvykdęs net tris nusikaltimus uostamiesčio gatvėse. Įtariama, jog jis dar lapkričio 27 d. dienos metu, apie 11.30 val., Naikupės g., prabėgdamas pro 72 metų senjorę čiupo iš jos krepšio piniginę ir paspruko. Žalą pareiškėja įvertino 70 eurų.

Kūčių dieną, gruodžio 24 d., apie 16.50 val., Darželio g. užpulta 53 metų moteris. Pastarąją pastūmęs užpuolikas iš rankų išplėšė rankinę su pinigais ir telefonu ir taip pat pabėgo – tuokart žala siekė 385 eurus. Be to, įtariama, jog šių metų sausio 7 d. Vingio g. vaikinas galėjo apiplėšti ir 86 metų senjorę. Senolę prispaudęs prie pastato sienos įtariamasis iš rankinės ištraukė piniginę su 200 eurų ir pasišalino.

Penktadienį Klaipėdos apylinkės prokuratūros prokurorės prašymu teismas įtariamąjį leido suimti 3 mėnesiams.


  2022-01-14

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt