P0

Miestas, Svarbu

Bus modernizuojamas gatvių apšvietimas šiaurinėje Klaipėdos dalyje (8)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-01-18


Iki šių metų rugsėjo vidurio bus modernizuotas Klaipėdos miesto šiaurinės dalies gatvių apšvietimas. Numatyta pakeisti apie 800 šviestuvų ir per 150 jų atramų.

Darbus atliks Gargžduose registruota UAB „Indikacija”, užsakovas – Klaipėdos savivaldybės valdoma bendrovė „Gatvių apšvietimas”. Sandorio vertė – 348 000 eurų.

Modernizavimo darbai bus atliekami Herkaus Manto gatvėje nuo geležinkelio tilto iki Šiaurės pr., taip pat  Medelyno, Prano Lideikio, Liepojos, Liepų gatvėse bei Šiaurės prospekte.

Didžiosios dalies keičiamų LED tipo šviestuvų numatoma galia – ne didesnė nei 60 vatų. Šviestuvuose turi būti sumontuota autonominė pritemdymo sistema (šviesos srauto pritemdymas trečdaliu nuo vidurnakčio iki 5 val. ryto).

Apšvietimo projekto aprašą „Gatvių apšvietimas” parengė įvertinęs UAB „Teisingi energetikos sprendimai“ atliktos Klaipėdos gatvių apšvietimo inventorizacijos duomenis.


  2022-01-18

  8 komentarai “Bus modernizuojamas gatvių apšvietimas šiaurinėje Klaipėdos dalyje”

  1. AvatarNaujos lempos (IP: 90.131.33.212)

   Yra kartu su 5G ryšių. Baterija stovi ant Vetrungės ir senamiesteje.

  2. AvatarArūnas (IP: 84.15.185.77)

   Ar tiek Svarbu išleisti tiek pinigų kokius nepatogumus turi klaipėdiečių dėl šitų stulpų nepatogumai yra Šiaurės pusėje miško kvartale nėra Kur parkuoti mašina projektas jau prieš gerą dešimtmetį padarytas parkavimo vietų nėra Tai čia didelė problema One stulpai supai gali dar palaukti

  3. AvatarMAKE LITHUANIA GREAT AGAIN (IP: 85.206.23.47)

   Sulcai mes patys mokam CVP is paskaityti ir paziureti 🙂

  4. Avatarna (IP: 46.249.191.78)

   juk tai nera nei romanas, nei apsakymas… tai tiesiog pranesimas spaudai, zinia miestieciams, faktas trumpai ir aiskiai… keista butu skaityt straipsni “su kibirkstele” apie gatviu apsvietima

   • AvatarPritariu (IP: 78.57.239.236)

    Pritariu. Kai nori prikibti, prikibsi ir prie stulpo.

  5. AvatarGaila (IP: 188.69.195.135)

   Žiauriai nuobodūs Šulco straipsniai, tikėjaus įdomesni bus, kritišku, o čia kaip savivaldybės pranešimai spaudai 🙁 Su Spuryte nepalyginsi, jos straipsniuose visada kibirkštėlė, skaityt įdomu būdavo. O dabar kažkaip nieko gero 🙁

   • AvatarKibirkštėlei (IP: 78.56.19.8)

    Tai juk galima neskaityti 🙂 Pamatai Šulco straipsnį ir bėgi šalin, ten, kur kibirkštys, liepsnoja kur 🙂 Prievartos jokios.

   • AvatarTik nusivyliau (IP: 188.69.195.135)

    Aš nesakau, kad nusistatęs esu prieš šį žmogų, asmeniškai nepažįstu. Tiesiog lūkestis buvo kitas, nes AK išreklamavo, kad ateina naujas darbuotojas, kuris gerai rašo ir tikėjaus, kad bus įdomu, kažkokios kibirkštėlės, dramos, analitikos, tiriamosios žurnalistikos ar racionalios kritikos tai pačiai savivaldybei. O rezultatas – spaudos pranešimo stilius, kas visai be ryšio, tokius mokiniai gali parašyt. Tai tik tiek 🙂

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt