P0

Spyglys

Šiukšlinas reikalas* (3)

Spyglys
2022-01-18


Nesiseka KRATC’ui su naujosiomis brangiosiomis šiukšlinėmis, nors tu ką. Vienur žmonės prieš jas piestu stoja, mat sunkiai kieme automobiliu per naujuosius konteinerius beapsisuka, kiti miestiečiai, atvirkščiai, laukia nesulaukia, kada į pastatytas talpas šiukšles pagaliau galės kratyti, ir lyg šito būtų negana – gamtos jėgos savo galią prieš moderniąsias šiukšlines pademonstravo.

Spyglio feisbuko draugų nuotr.

Pastarosiomis dienomis pajūryje įsisiautėjęs vėjas pasirodė esą stipresnis už pusiau į žemę įkastus konteinerius – Nidos g. negailestingai nuplėšė dviejų stogus su visu jų „kūnu”.

Tad Spyglys retoriškai klausia, ar tik tos išgirtosios šiukšlinės nebus tiesiogine to žodžio prasme vėjo perpučiamos ir kilus kitoms klaipėdietiškoms audroms su visu savo šiukšlinu turiniu neims skraidyti po kiemus?

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


  2022-01-18

  3 komentarai “Šiukšlinas reikalas*”

  1. AvatarAnonimas (IP: 90.134.15.153)

   Mano šiltnamis ir išskrido. Oj tas KRATC rupūžiokas …

  2. AvatarSpygliui (IP: 83.189.200.50)

   Pirma, dar ne KRATC priklauso tos skraidančios šiukšlinės, o statybininkams. Antra, jos ne brangiosios, o pigiosios (nes pirktos už mažiausią kainą pagal viešųjų pirkimų procedūras). Trečia, prieš rimtą vėją – nepapūsi. Gūsiai 32 m per sekundę Klaipėdoje paskutinįkart ar tik ne per Anatolijaus uraganą buvo.

   • AvatarAnonimas (IP: 90.131.41.77)

    Anatolijus lyg šiek tiek stipresnis buvo.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt