P0

Spyglys

„Klaipėdos energija” perkasi brangesnius baldus nei merija: sulauks revizijos*

Spyglys
2022-01-19


Nors Klaipėdos merijos materialusis ir dvasinis fasadai aižėja ir byra, ji už 9 900 eurų ir 22 centus nusipirko savo kabinetams naujus baldus. Būtų nusipirkusi ir brangesnius, bet tuomet tai būtų reikėję daryti labai viešai.

Senas kėdes sėdėtojai, matyt, mirtinai nusėdėjo. Tad prisipirko naujų. Konferencinės kėdės – po šimtą eurų, trivietis minkštasuolis – 700, pasitarimų stalas – apie 300 eurų. Ir taip toliau: negi bus kabinetai tušti… 

O štai tos pačios merijos valdoma AB „Klaipėdos energija” vien technikos direktoriaus kabineto baldams išleido 7 322 eurus ir 39 centus.

Be kita ko, nusipirko ir konferencinių kėdžių. Vienos kėdės kaina – 145 eurai.

Va čia merijos sėdėtojai, Spyglio žiniomis, ir pasiuto: kodėl jie, ponai, turi sėdėti ant pigesnių kėdžių nei šilumininkai?

Spyglys atsako: todėl, kad šiluma nūnai brangi. Ir siūlo „Klaipėdos energijai” ruoštis eiliniam revizorių vizitui.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


  2022-01-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt