P0

Svarbu, Uostas ir jūra

Mažėjant krovai Uosto direkcija siūdinasi naujas uniformas (3)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-01-20


Naujos uniformos Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijai (KVJUD) kainuos beveik 90 000 eurų. Jomis pagal pasirašytą sutartį trejus metus aprūpins UAB „Sabelijos prekyba”, viešajame konkurse iš trijų dalyvių pasiūliusi mažiausią kainą.

Konkurso sąlygose buvo įrašytos labai tikslios kiekvieno rūbo techninės charakteristikos, o apibendrinama taip: „uniforma yra tiesaus silueto, laisvo stiliaus drabužiai”. Jų kokybė turėjo atitikti „bendrus viršutiniams drabužiams keliamus reikalavimus.”

KVJUD siūdinasi 75 uniformines striukes, 95 uniforminius švarkus,  350 uniforminių kelnių, 280 uniforminių megztinių (džemperių), 900 trumprankovių ir ilgarankovių marškinėlių (polo).

Brangiausiai kainuos striukė – 111 eurų, mažiausiai – trumparankoviai marškinėliai – 21 euras. Plius – pridėtinės vertės mokestis. 

„Sodros” pateikiamais duomenimis, pernai lapkritį KVJUD dirbo 238 žmonės.

Neseniai buvo paskelbta, kad KVJUD atleis 20 savo darbuotojų iš įvairių grandžių. Direkcijos valdybos pirmininkas Nerijus Udrėnas vėliau teigė, kad darbuotojų atleidimai su krovos sumažėjimu nėra susiję.


  2022-01-20

  3 komentarai “Mažėjant krovai Uosto direkcija siūdinasi naujas uniformas”

  1. AvatarAnonimas (IP: 78.63.37.48)

   Maikė už 21 Eur. Ką aš žinau, kaip ” pigiai” perkama valdiškais pinigais. Už tokią kainą su nuolaida iš Vokietijos galima atsisiųsti biznio klasės kostiuminius marškinius Seidensticker.

  2. AvatarKIPIS (IP: 81.7.91.14)

   Uosto direkcija verslui apmokestino duomenų keitimosi uoste programą KIPIS. Nors tai ir uosto patrauklumo, duomenų pateikimo 8 valdžios institucijoms instrumentas. Nori sutaupyti verslo sąskaita 200 tūkst. eurų. Pusė pinigų išleis uniformoms. O verslas ir toliau dusinasi. Puota maro (koronaviruso) ir valdžios neįgalumo metu.

  3. AvatarAnonimas (IP: 185.176.221.195)

   Gerai,kad rūpinasi savo darbuotojais.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt