P0

Spyglys

Apie mobingą, manipuliacijas ir higieną Socialinės paramos centre*

Spgylys
2022-01-21


Apdainavęs elegantišką Klaipėdos miesto socialinės paramos centro darbuotojų vertinimo pokylį  4 žvaigždučių viešbutyje Spyglys pažadėjo atidžiau pažvelgti į socialiai atsakingą biudžetinę įstaigą. Spyglys visada pažadus tesi.

Taigi, va: mokymai „Mobingo atpažinimas. Teisiniai mobingo prevencijos veiksmai”, kuriuos šiai įstaigai organizavo ir pravedė UAB „SDG” (prašytume nepainioti su SGD – suskystintomis dujomis), kainavo 585 eurus. Spyglys yra įsitikinęs, kad daugiau mobingo šioje įstaigoje nebus. O gal ir nebuvo? Tai kokiam velniui tų mokymų reikėjo?

Panašu, kad kažkodėl labiau reikėjo darbuotojus apmokyti „higienos ir įgūdžių”, nes 800 eurų už tokius mokymus bus sumokėti Jūrininkų poliklinikai. Spyglys darbuotojų vietoj įsižeistų… 

O štai išmokti tokių dalykų Spyglys tikrai norėtų: „Manipuliacijų soc. darbuotojo profesinėje veikloje atpažinimas ir prevencija”. Tas manipuliacijų atpažinimo mokslas praėjusių metų rugpjūtį kainavo apie 2 000 eurų, jo mokė VšĮ „Socialinių inovacijų studija”. 

Mokslo ant pečių nenešiosi, bet manipuliacijas atpažinsi, byloja vietos tautos išmintis.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


  2022-01-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt