Agresyviam stintautojui teko kviesti policiją

Uostas ir jūra

Ketvirtadienį Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai, vykdydami reidą Klaipėdoje, Malkų įlankoje, tikrino, ar stintas gaudantys žvejai laikosi mėgėjų žvejybos taisyklių.

Patikrinus 20 žvejų, nustatyti 5 pažeidimai. Be to, vienas iš pažeidėjų patrauktas administracinėn atsakomybėn už agresyvų elgesį ir pareigūnų teisėtų reikalavimų nevykdymą.

Jis elgėsi itin agresyviai, įžeidinėjo aplinkosaugos pareigūnus, todėl buvo iškviesta policija ir, panaudojus specialiąsias priemones, stintautojas išvežtas į policijos komisariatą.

Asmeniui surašyti du administracinio nusižengimo protokolai, vienas už pareigūnų teisėtų reikalavimų nevykdymą, kitas – už aplinkosaugos pareigūno garbės ir orumo pažeminimą.

Per reidą aplinkosaugos pareigūnai taip pat nustatė kitą asmenį, turėjusį ne mėgėjų žvejybos įrankį – mėtomąjį tinklą, ir naudojusį per daug kabliukų. Už šiuos pažeidimus jam gresia iki 260 eurų bauda.

Dar vienas pažeidėjas žvejojo be žvejybos leidimo ir už tai jam gresia bauda iki 60 eurų.

„Aplinkos apsaugos pareigūnų teisėtų reikalavimų nevykdymas gali užtraukti nemalonumų. Nevertėtų stebėtis, kad atsisakius parodyti dokumentus, piktybiškai nesidalijant informacija pareigūnas jums gali surašyti protokolą. O šiuo konkrečiu atveju, kai asmuo elgiasi agresyviai, keikia ir įžeidinėja pareigūną, taikoma administracinė nuobauda ir už pareigūno garbės ir orumo pažeidimą. Taip piktybiškai nusiteikusiam asmeniui gresia iki 1800 eurų bauda“, – pranešime pažymi Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos viršininkas Vitalis Marozas.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Mums rašo

Pažvelkime į meškeriotojų mokesčius iš arčiau

Numatomas mokesčių už meškeriojimą kėlimas ir iš to kylančios aršios diskusijos bei žiniasklaidos dėmesys paskatino mane pasisakyti apie meškeriojimo sektoriaus ...
2023-11-09
Skaityti daugiau

Regionas

Įsigalioja draudimai gaudyti vėžius, šlakius ir lašišas

Aplinkos ministerija primena, kad šį savaitgalį dar bus galima gaudyti siauražnyplius vėžius, tačiau jau nuo pirmadienio, spalio 16 d., tai ...
2023-10-13
Skaityti daugiau

Konsultacijos

Per Žolinę daug kur žvejoti galima nemokamai

Aplinkos ministerija primena, kad žvejybos taisyklėse nustatyta, jog per Žolinę dieną visi asmenys gali žvejoti nemokamai, tačiau ne visuose vandens ...
2023-08-15
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This