P0

Uostas ir jūra

Agresyviam stintautojui teko kviesti policiją

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-01-28


Ketvirtadienį Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai, vykdydami reidą Klaipėdoje, Malkų įlankoje, tikrino, ar stintas gaudantys žvejai laikosi mėgėjų žvejybos taisyklių.

Patikrinus 20 žvejų, nustatyti 5 pažeidimai. Be to, vienas iš pažeidėjų patrauktas administracinėn atsakomybėn už agresyvų elgesį ir pareigūnų teisėtų reikalavimų nevykdymą.

Jis elgėsi itin agresyviai, įžeidinėjo aplinkosaugos pareigūnus, todėl buvo iškviesta policija ir, panaudojus specialiąsias priemones, stintautojas išvežtas į policijos komisariatą.

Asmeniui surašyti du administracinio nusižengimo protokolai, vienas už pareigūnų teisėtų reikalavimų nevykdymą, kitas – už aplinkosaugos pareigūno garbės ir orumo pažeminimą.

Per reidą aplinkosaugos pareigūnai taip pat nustatė kitą asmenį, turėjusį ne mėgėjų žvejybos įrankį – mėtomąjį tinklą, ir naudojusį per daug kabliukų. Už šiuos pažeidimus jam gresia iki 260 eurų bauda.

Dar vienas pažeidėjas žvejojo be žvejybos leidimo ir už tai jam gresia bauda iki 60 eurų.

„Aplinkos apsaugos pareigūnų teisėtų reikalavimų nevykdymas gali užtraukti nemalonumų. Nevertėtų stebėtis, kad atsisakius parodyti dokumentus, piktybiškai nesidalijant informacija pareigūnas jums gali surašyti protokolą. O šiuo konkrečiu atveju, kai asmuo elgiasi agresyviai, keikia ir įžeidinėja pareigūną, taikoma administracinė nuobauda ir už pareigūno garbės ir orumo pažeidimą. Taip piktybiškai nusiteikusiam asmeniui gresia iki 1800 eurų bauda“, – pranešime pažymi Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos viršininkas Vitalis Marozas.


  2022-01-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt