P0

Politika

Partijos „Vardan Lietuvos” pirmininku išrinktas Saulius Skvernelis, Darius Jasaitis – vienas iš pavaduotojų (1)

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2022-01-29


Šeštadienį Palangoje nuo pat ryto vykusiame Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos” steigiamajame suvažiavime antroje dienos pusėje buvo išrinktas naujosios partijos pirmininkas, o pavakary – ir 8 jo pavaduotojai.

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos” steigiamasis suvažiavimas vyko Palangos koncertų salėje. Elidos Mantulovos nuotr.

Kaip ir galima buvo tikėtis, partijos pirmininku tapo Saulius Skvernelis, didele balsų persvara aplenkęs kitus du kandidatus – Ausmą Miškinienę ir Vytautą Baką.

Pasak suvažiavime dalyvavusios klaipėdietės Elidos Mantulovos, iš apie 760 dalyvių gerokai per 600-us savo balsą atidavė už S. Skvernelį.

Pavakary taip pat išrinkti net 8 pirmininko pavaduotojai.

Paaiškėjo, jog vienu iš jų tapo Neringos meras Darius Jasaitis, kuris kartu su beveik visais buvusiais Neringos savivaldybės Socialdemokratų partijos nariais prieš kurį laiką perėjo į buvusio premjero kuriamą partiją.

Prie „Vardan Lietuvos” taip pat prisijungė ir dalis Klaipėdos politikų, prieš 10 dienų miesto taryboje įkūrę „Vardan Klaipėdos“ frakciją.

Visgi naujosios partijos pagrindą sudaro buvę Valstiečių ir žaliųjų sąjungos nariai, dėl jos pirmininko Ramūno Karbauskio autoritarinio vadovavimo stiliaus bei kitų priežasčių palikę „valstiečius”.

Paskutinysis, suvažiavimo išvakarėse prisijungęs prie S. Skvernelio kuriamos partijos – jo Vyriausybėje aplinkos ministru buvęs Kęstutis Mažeika.

Skelbiama, jog šiuo metu partija jau turi 3000 narių.

Kai kurie politologai S. Skvernelio įkurtą partiją jau pakrikštijo „naujųjų gelbėtojų” vardu.


  2022-01-29

  Vienas komentaras apie “Partijos „Vardan Lietuvos” pirmininku išrinktas Saulius Skvernelis, Darius Jasaitis – vienas iš pavaduotojų”

  1. AvatarIšdavė (IP: 78.61.179.125)

   vienus, išduos ir kitus! Negalima pasitikėti tuo, kuriuo bent kartą suabejojai. Paliko pirmą žmoną/vyrą, paliks ir antrą, trečią… Šita alia partija – netikrų ežiukų susibėgimas.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt