Klaipėdos jaunimui – galimybė nemokamai dalyvauti tarptautiniuose ir nacionaliniuose renginiuose

Miestas

Klaipėdos savivaldybė kviečia jaunus žmones tobulėti nemokamai dalyvaujant nacionaliniuose ir tarptautiniuose renginiuose. Pagal parengtą tvarką, kompensuojami tarptautiniai ir nacionaliniai renginiai, susiję su jaunimo politika, politiniu raštingumu (nacionaliniu, tarptautiniu mastu), jaunimo įgalinimu ir savanorystės skatinimu, psichine sveikata ir darnaus vystymosi tikslų plėtra.

Paraiškos iš jaunimo priimamos iki vasario 22 d. Teikėjas gali būti 14-29 m. jaunuolis arba su jaunimu dirbantis klaipėdietis. Finansavimą renginiams gauti paprasta: tam užtenka renginio pakvietimo, anketos ir motyvacinio laiško.

Finansavimui paraiškas bus galima teikti ir kitą šių metų ketvirtį, nes galimybė gauti finansavimą bus suteikiama kiekvieną metų ketvirtį.

Anot jaunimo informavimo tinklo „Eurodesk Lietuva“ atstovės Emilijos Pociūtės, jauni žmonės turi daugybę galimybių, kuriomis gali pasinaudoti, tačiau iškyla dvi bėdos – jie apie galimybes nežino arba jomis pasinaudoti „neleidžia piniginė“.

„Supratome, kad turime tapti atviri ir leisti jaunimui patiems siūlyti renginius bei kvietimais dalintis viešai. Iniciatyvos tikslas – skatinti jaunimą bei jaunimo darbuotojus dalyvauti tarptautiniuose ir nacionaliniuose renginiuose atstovaujant Klaipėdos miestą, pamatyti kitų šalių praktikas, pasisemti motyvacijos“, – teigia Klaipėdos miesto jaunimo reikalų koordinatorė Aistė Valadkienė.

Ši priemonė jau nėra nauja, projektas „Klaipėda – Europos jaunimo sostinė 2021“ idėją inicijavo jau 2020 m., tačiau dėl pandeminės situacijos, ji buvo perkelta.

„Dabartiniu laikotarpiu labai svarbu ieškoti priemonių, padedančių jaunam žmogui grįžti iš virtualaus į tikrą gyvenimą. Tokios įtraukios ir jaunimui patrauklios programos ne tik padeda jauniems žmonėms įsitraukti į socialinį gyvenimą, bet ir sukuria aplinką patirčių perėmimui, kompetencijų kėlimui. Tai, kad programoje gali dalyvauti ne tik jauni žmonės, bet ir su jais dirbantys asmenys, įneša dar daugiau kokybės. Jaunimo darbuotojai, būdami bene arčiausiai jauno žmogaus, savo turimas patirtis vėliau gali diegti ir jaunimui – per pasaulio suvokimo, vertybinio pamato ugdymą“, – teigia Laima Jasionytė, Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Nacionalinės jaunimo politikos skyriaus vyriausioji specialistė.

Daugiau informacijos: https://bit.ly/3L2uHjQ.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kultūra

Kas bevertins Klaipėdos kultūros ir meno projektus?

Šiems projektams vertinti prireiks gerokai daugiau „ne visai kultūros žmonių”, negu jų buvo dar prieš Kalėdas mero tik iš „valdiškų” ...
2024-01-29
Skaityti daugiau

Konsultacijos

Nauji mokslai, nepažįstami veidai: kaip susirasti draugų atvykus studijuoti į naują miestą

Studijos – naujas, tačiau neretai šiurpulį keliantis gyvenimo etapas. Ypač, kai mokytis atkeliaujama į svetimą miestą, kur bene vienintelį pažįstamą ...
2023-09-18
Skaityti daugiau

Konsultacijos

„Sodra": ką verta žinoti nesimokantiems ir nedirbantiems jaunuoliams

Rugsėjis svarbus mėnuo ne tik jaunimui, kuris tęsia mokslus mokykloje ar pradėjo studijuoti. Nuo rugsėjo nebesimokantiems, nestudijuojantiems ir dirbti nepradėjusiems ...
2023-09-04
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This