P0

Spyglys

Savivaldybės cenzoriai klastoja istoriją (atnaujinta)* (3)

Spyglys
2022-02-08


Spyglys nori pasidžiaugti, kad jo bičiulė „Atvira Klaipėda” ne tik panaršo po archyvus ir supažindina su ten slypinčiais Klaipėdos istorijos faktais, bet ir palieka medžiagos ateities istorikams, jei, aišku, toje ateityje vis dar bus internetas.

Tokios mintys dygliuotajam į galvą šovė po to, kai jis pasiskaitė apie vieną geriausių mūsų miestelio politikų performansų, vykusį pirmadieninio miesto Tarybos Miesto plėtros ir strateginio planavimo komiteto posėdžio metu. 

Suintrigavo Spyglį tas aprašymas, panoro dygliuotasis visą posėdžio įrašą pasižiūrėti ne tik ištraukas, kurias nufilmavo ir į savo jūtiubės paskyrą įkėlė atvirieji.

Špygą tau taukuotą – sako savivaldybininkų jūtiubės paskyra. Nėra ten jokio to komiteto įrašo. 

Aišku, kad Spyglys piktas be galo, kad tokia cenzūra egzistuoja liberaliausiu vadinamame Lietuvos mieste. Tad nesitiki jis, kad ir šio posėdžio protokole tiksliai bus pacituotas, pavyzdžiui, konservatorius Andrius Petraitis. Na, bet viltis miršta paskutinė. Spyglys viliasi, kad savivaldybės cenzoriai neperspjaus 1948-ųjų Klaipėdos miesto Vykdomojo komiteto, juk ano meto protokole galima rasti bent jau įrašą apie pastabą Duonos kombinato direktoriui drg. Kolosovui „už netaktišką elgesį Vykdomojo komiteto posėdžio metu”.

ATNAUJINTA. Antradienį popiet jau pasirodė ir komiteto įrašas savivaldybės jūtiubėje, bet kažkodėl be A. Petraičio benefiso… (13.09 cenzūruoto vaizdo įrašo minutė). Konsvervatoriška cenzūra, pasirodo, žiauresnė net nei komunistinė!

*Spyglio ir jo draugų pamąstymų nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite. Spyglio ir jo draugų humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-02-08

  3 komentarai “Savivaldybės cenzoriai klastoja istoriją (atnaujinta)*”

  1. AvatarMano nuomone (IP: 90.131.39.98)

   per būsimus savivaldos rinkimus ,klaipėdiečiai PRIVALO išpašolvoninti iš tarybos visą liberkonservatorių ir liberalių ” šaiką ” . Į juos jau žiūrėti nebeįmanoma , apie miesto ” grožį” net nekalbu . O dabar žinant kaip jie ir kalba ….Šlykštu .

  2. AvatarNemokančiam ieškoti : (IP: 78.57.199.247)

   Vaizdo įrašas visiems prieinamas savivaldybės YouTube paskiroje : https://m.youtube.com/watch?v=2h4OwfXX4uI

  3. Avatarprisišneka žmonės (IP: 83.171.17.102)

   o tada bijo atsakomybės ir cenzūruoja, neva nebuvo nieko, švaru…konservatoriai vadinasi

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt