P0

Verslas

Talentų medžiotoja „Bentley Lewis“ žengia į Klaipėdą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-02-14


Įmonės visame pasaulyje susiduria su profesionalų trūkumu, todėl talentų paieška virto tikru karo lauku. Klaipėdoje padalinį atidariusios vadovų paieškos ir atrankos kompanija „Bentley Lewis“ padės įmonėms ir specialistams surasti vienas kitą.

Talentų ieškotojų komanda

2010 metais Londone įkurta įmonė, turinti padalinius Šiaurės Amerikoje ir Kanadoje, o dabar – ir Klaipėdoje, padeda vietos ir tarptautinėms kompanijoms pritraukti geriausius savo srities specialistus.

„Didžiausias vietos startuolių iššūkis šiuo metu yra talentų pritraukimas. Kova dėl specialistų dabar, kai įmonės prisijaukina nuotolinį darbą, tampa dar aršesnė dėl globalios konkurencijos“, – pranešime pažymi Giovanni Rocha, „Bentley Lewis“ talentų paieškos specialistas.

„Bentley Lewis“ plėtrai pasirinko būtent Klaipėdą, nes, G. Rocha žodžiais, tai yra gyvybingas, augantis miestas, kuriame apstu jaunų, talentingų ir motyvuotų žmonių. Įmonės atstovas gyrė verslo infrastruktūrą, džiaugėsi vietos valdžios parama verslui.

„Klaipėda yra svarbus uostas, jūrų keliais sujungtas su kitomis stipriomis Baltijos jūros ir visos Šiaurės Europos ekonomikomis. Klaipėda pamažu tampa technologijų centru, kuriame daug ambicingų startuolių svarsto apie plėtrą. Mes jiems galime padėti. Mes norime prisidėti prie jų augimo, surasti, pritraukti, ir padėti pasamdyti geriausius specialistus,“ – sakė G. Rocha.

Maltą į Klaipėdą iškeitęs specialistas pabrėžė, kad Klaipėda yra tinkamas miestas įsikurti su šeima dėl savo paplūdimių, miškų, išvystytos infrastruktūros.

Pirmuosius žingsnius uostamiestyje kompanijai „Bentley Lewis“ padėjo žengti Klaipėdos ekonominės plėtros agentūra „Klaipėda ID“ – teikė paramą įsikuriant Klaipėdoje, supažindino su žmonėmis ir įmonėmis, kurioms praverstų „Bentley Lewis“ žinios ir patirtis.

„Klaipėda ID“ vadovės Eglės Songailienės teigimu, „Bentley Lewis“ kompetencijos suteikia mieste veikiantiems verslams dar didesnes galimybes sėkmingai augti Klaipėdoje.

„Bentley Lewis“ veiklos pradžia Klaipėdoje atveria naujas galimybes Klaipėdoje veikiančioms įmonėms pritraukti aukščiausios kvalifikacijos specialistus iš viso pasaulio. Realybė, su kuria susiduria jau visi verslai – specialistų trūkumas. Praėjo laikai, kai specialistų ieškojome tik tarp gyvenančių tam tikrame mieste. Tarptautines veiklas vykdantys verslai yra atviri įdarbinti užsieniečius, pritraukti reikiamus darbuotojus iš kitų miestų,“ – tvirtino pašnekovė.

Praėjusių metų pabaigoje Klaipėdos miesto savivaldybė patvirtino finansinę paskatą aukštos kvalifikacijos specialistų pritraukimui iš kitų Lietuvos miestų ir užsienio. Nuo šiol į Klaipėdą persikelti nusprendę specialistai galės pretenduoti į 2000 eurų finansinę paskatą būsto nuomai, 400 eurų stipendiją kalbos kursams, taip pat pasinaudoti gyvenamosios vietos paieškos paslauga, konsultuotis kitais su persikėlimu į uostamiestį susijusiais klausimais.


  2022-02-14

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt