P0

Regionas

Pasirašyta sutartis dėl Endriejavo kultūros namų statybos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-02-23


Klaipėdos rajono savivaldybė pranešė su UAB „Pamario restauratorius“ pasirašiusi sutartį dėl Endriejavo kultūros namų statybos. Iškils ne tik naujas pastatas su patalpomis, pritaikytomis kultūrinei ir bibliotekos veiklai, bet ir bus sutvarkyta aplinka.

„Daugybę metų tinkamos erdvės kultūrinei veiklai neturėję endriejaviškiai jau greitai stebės, kaip kyla naujo pastato sienos ir galės planuoti repeticijas, koncertus, įvairius bendruomenės susibūrimus. Nors su šiuo objektu turėjome įvairių nesklandumų, minčių atsisakyti pastato statybos niekada nebuvo. Dalinantis šia džiugia žinia už kantrybę noriu padėkoti ir Endriejavo seniūnijos gyventojams. Tikimės, kad su nauju rangovu bendrausime ir bendradarbiausime sėkmingai, o jeigu ir kils klausimų, juos spręsime greitai ir konstruktyviai“, – pranešime cituojamas Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius Justas Ruškys.

Statant pastatą keisis ir aplinka: bus perklojami esami pėsčiųjų takai, įrengiami laiptai, suoliukai, šiukšliadėžės, dviračių stovas, bus paženklintos automobilių stovėjimo vietos, numatant vietas neįgaliesiems, įrengiamas teritorijos apšvietimas, buitinių atliekų ir atliekų rūšiavimo konteinerių stoginė.

Sutarties vertė – daugiau nei 970 tūkst. eurų, trukmė – 16 mėnesių.


  2022-02-23

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt