P0

Miestas, Svarbu

Jau ieško, kas įrengs žuvų iškrovimo vietą Dangėje (3)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-02-25


Biudžetinė įstaiga „Klaipėdos paplūdimiai” ieško rangovo, galinčio suprojektuoti ir įrengti žuvų iškrovimo vietą Dangės upėje, prie Pilies tilto.

Tikimasi, kad žuvies iškrovimo infrastruktūra prie Pilies tilto bus įrengta vasaros pabaigoje. Martyno Vainoriaus nuotr.

Rangovas privalės suprojektuoti ir įrengti elektros tinklus, iškrovimo vietoje bus reikalingas kranas/„gervė” žuvies kroviniui iškelti iš laivų, trijų dalių atspari įšalimui pontoninė prieplauka su nameliu persirengti bei tiltelis, jungiantis krantinę ir prieplauką.

„Klaipėdos paplūdimiai” deklaruoja, kad šiam projektui gali skirti 80 500 eurų be pridėtinės vertės mokesčio. Viešojo pirkimo konkurso sąlygose įrašyta, kad rangovas bus renkamas pagal pasiūlytą geriausią kainos ir kokybės santykį. Kaina lems tik 40 procentų.

Į klausimą, kodėl būtent gelbėtojai, o ne savivaldybė skelbia šį konkursą, Olegas Mariničius, „Klaipėdos paplūdimių” direktorius atsako: „Mes esame šio vandens kelio valdytojai”.

Ateityje įstaiga ieškos rangovų ir prieplaukai Dangės upėje, prie Liepų gatvės tilto, įrengti.

Direktorius tikisi, kad jei konkursas įvyks sėkmingai, žuvies iškrovimo infrastruktūra prie Pilies tilto bus įrengta vasaros pabaigoje. Prie Pilies tilto ir anksčiau buvo prekiaujama žuvimi iš laivų. Tačiau prasidėjus šio tilto kapitaliniam remontui prekyba nutrūko.


  2022-02-25

  3 komentarai “Jau ieško, kas įrengs žuvų iškrovimo vietą Dangėje”

  1. AvatarMArijus (IP: 84.15.178.50)

   Tik idiotas prieš pat verslinės žūklės uždraudimą gali investuoti į žuvies iškrovimo vietą!

  2. AvatarOk (IP: 88.119.136.56)

   Nenuvertinkit Klaipėdos paplūdimių, jie atliks tik pirkimą, o projektėlį “gervei” ir trinkelėm parengs nupirtas specialistas !

  3. AvatarPinigų taškymas (IP: 88.119.156.187)

   Nes jei tai tiesa tai labai blogai. Nuo pat Pilies (Karlo) tilto iki pat Pietinio rago galo yra planuojamas visos krantinės ir teritorijos architektūrinis konkursas kuriame turėtų būti sprendžiami visi klausimai, t.s. ir šis, kompleksiškai. Kad išsiaiškinti norus ir galimybes “Memelio miestas” inicijavo šiai teritorijai galimybių studiją. Jos pagrindu ir planuojamos parengti konkursui sąlygas. Tada pagal projektą įrengiami kompleksiškai ir visi tinklai ( o ne vienam kioskui). Dar keisčiau kai „Klaipėdos paplūdimiai” jau planuoja ir naujoms prieplaukoms ieško rangovų (statybininkų) be jokių projektų ir viešinimų. Po to stebimės miesto kontorų vadukų “kūriniais” . Miesto upė yra VIEŠA erdvė. Nebesuprasi kas tą miestą valdo ir kas už ką atsako, o kontora „Klaipėdos paplūdimiai” neturėdama jokio supračio nei apie projektavimą nei apie statybas pradeda organizuoti upės pakrantėse statybas.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt