P0

Sveikata

KUL vėl laukia gimdyvių

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-02-25


Klaipėdos universitetinė ligoninė (KUL) praneša, jog joje vėl priimamos visos gimdyvės.

„Nuo sekmadienio, vasario 27 d., jau dirbs pilnai sukomplektuota neonatologų komanda. Akušerijos klinikoje bus priimamos visos gimdyvės. Tiek joms, tiek naujagimiams bus suteikta profesionali aukščiausio lygio pagalba. Gimdyvės į Kauno klinikas nukreipiamos nebebus”, – pranešė KUL atstovė spaudai Aistė Noreikaitė.

Jos teigimu, ligoninės administracija atsiprašo už laikinai patirtus nepatogumus, „kuomet dėl neonatologų trūkumo (dėl ligos dirbo tik 2 iš 10 neonatologų) nebuvo galima priimti ypač sunkių gimdymų”.

Apie prieš kurį laiką KUL susidariusią sudėtingą situaciją gimdančios klaipėdietės iš anksto nebuvo įspėtos, o kad trūksta neonatologų ligoninės atstovai prisipažino tik po „Atviros Klaipėdos” publikacijos.


  2022-02-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt