P0

Verslas

VMG grupė skyrė 100 tūkst. eurų Raudonajam Kryžiui

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-03-02


Klaipėdoje įsikūrusi Tarptautinė investicinė VMG grupė, reikšdama paramą Ukrainos žmonėms, 100 tūkst. eurų skyrė Raudonojo Kryžiaus organizacijai.

Bendrovė taip pat yra pasiruošusi suteikti pagalbą apgyvendinant Ukrainos pabėgelius „Klaipėdos aerouosto“ teritorijoje esančiame motelyje.

Tarptautinė investicinė VMG grupė vienija 27 įmones, kuriose dirba daugiau nei 5000 darbuotojų. Jos produkcija eksportuojama į daugiau kaip 40 pasaulio šalių. VMG grupė investuoja į medienos perdirbimą ir tvarių medienos gaminių gamybą, atsinaujinančią energetiką, ekologiškus pakavimo sprendimus, pramonės inovacijų ir technologijų vystymą, inžinerinių medienos konstrukcijų gamybą bei efektyvų infrastruktūros ir pramoninio nekilnojamojo turto valdymą.


  2022-03-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt