P0

Fotoreportažai, Miestas, Svarbu

Nepriklausomybės šventė – su didžiuliu pyragu, įspūdinga vėliava ir žinute Putinui

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-03-11


Klaipėda 32-ąsias nepriklausomybės metines šiemet paminėjo tikrai išskirtinai.

Kelias dienas vykusius specialius renginius vainikavo 77 metrų ilgio Klaipėdos vėliavos nešimas nuo Lietuvininkų aikštės iki Teatro aikštės, kur susirinkusiesiems buvo išdalinta Klaipėdos turizmo mokyklos iškeptų 2000 tradicinio klaipėdietiško varškės pyrago porcijų ir koncertavo Sąjūdžio šauklio, architekto Algirdo Kaušpėdo su Viktoru Diawara sukurta grupė „KAnDIs“.   

2022-ieji metai paskelbti jaunimo metais, tad uostamiesčio gatvėmis specialiai miesto 770 metų jubiliejui pasiūtą Klaipėdos vėliavą nešė jaunoji klaipėdiečių karta, kurios priekyje muzikavo Klaipėdos ,,Vyturio“ progimnazijos būgnų orkestras.

Teatro aikštėje skambėjo ne tik Lietuvos, bet ir Ukrainos himnas.

Koncerto „Mes mylime“ metu klaipėdiečiai išgirdo ne tik prie porą metų grupės „KAnDIs“ sukurtus kūrinius, bet ir naujai suskambusias legendinės „Anties” dainas, kurios bus naujo grupės disko „ANTIS kaip KAnDIs“ dalimi. Viena iš jų – „Kažkas atsitiko (Ne tau, Martynai)” – penktadienį Teatro aikštėje iš A. Kaušpėdo lūpų skambėjo kitaip. Šioje dainoje prastesnės mergelės jau reikėjo ieškoti ne Martynui, o Putinui.

„Mūsų pasakos baigiasi laimingai”, – sakė A. Kaušpėdas, išreiškęs įsitikinimą, kad laisvę ginanti Ukraina būtinai laimės prieš ją užpuolusią Rusiją.

Erikos Kaigorodcevos, Andriaus Pelakausko ir Domo Rimeikos nuotr.


  Miesto straipsnių vidus

  2022-03-11

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt