P0

Uostas ir jūra

Paskirta nauja „Smiltynės perkėlos” valdyba (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-03-18


Susisiekimo ministerija praneša, jog AB „Smiltynės perkėla“ visuotinis akcininkų susirinkimas išrinko naujos kadencijos bendrovės valdybą. Į 4 metus dirbsiančią valdybą išrinkti 3 nariai, iš kurių 2 – nepriklausomi.

Vienas iš nepriklausomų valdybos narių – Rytis Valūnas – turi vertingos patirties bendrovių veiklos valdymo, kontrolės ir priežiūros, strateginio planavimo ir įgyvendinimo srityse. Šią patirtį jis įgijo dirbdamas valstybės valdomų įmonių valdybose, AB „Klaipėdos nafta“ vadovybėje, kur šiuo metu eina administravimo ir korporatyvinio valdymo direktoriaus pareigas.

Antrasis atranką laimėjęs nepriklausomas valdybos narys – Valdemaras Vaičekauskas, taikydamas gerosios valdysenos principus ir užtikrindamas valdybos veiklos tęstinumą, tęs darbą AB „Smiltynės perkėla“ valdyboje. Jis turi jūrinį išsilavinimą, taip pat ilgametę vadovaujamo darbo patirtį ir stiprias kompetencijas ne tik vidaus vandenų transporto valdymo srityje, bet ir verslo plėtros, strateginio planavimo, rizikų valdymo srityse. V. Vaičekauskas nuo 2006 m. vadovauja UAB „Hortus Investment Banking“.

Naujos kadencijos valdyboje bus ir Susisiekimo ministerijos deleguota valstybės tarnautoja, Valstybės turto ir įmonių valdymo skyriaus patarėja Indrė Bernotaitė. Jos ilgametė patirtis juridinių asmenų veiklos valdymo, kontrolės ir priežiūros srityse sukaupta dirbant VšĮ „Plačiajuostis internetas“, VĮ Vidaus vandens kelių direkcijos, VĮ Lietuvos oro uostų, AB „Viamatika“, AB „Kelių priežiūra“ valdybose.

Nauja bendrovės valdyba išrinkta ankstesnei valdybai baigus 4 metų kadenciją.


  2022-03-18

  Vienas komentaras apie “Paskirta nauja „Smiltynės perkėlos” valdyba”

  1. AvatarDokininkas (IP: 82.135.197.2)

   V. Vaičekauskas nieko nesugeba, bet turi sugebėjimus išlikti valdyboje.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt